Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek Müller...

Mi a véleményetek Müller Péter Jóskönyv című kötetéről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 01:13
 1/4 anonim válasza:
83%
Bevallom, elég régen olvastam, de emlékszem, igényes olvasmánynak bizonyult és kellemes kikapcsolódásnak. Persze nem nevezhető mindent átfogó könyvnek (nehéz is lenne), és nem is a teljesség igényével készült. Ehhez képest hasznos és érdekes kis könyv. Betekintést nyújt a régi népi hagyományokba, hiedelemvilágba szórakoztató formában, és még a csillagjegyek leírása is pontos és találó. Olvasásra ajánlom.
2010. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
46%
OK, ez van, ha két napig nem alszik az ember: Lestyán Sándor jóskönyvéről írtam. Lehet gratulálni, hogyan lehet valaki ilyen hülye...
2010. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
áltudományos zsonglőrködés
2010. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én használtam egy ideig és a kép jelek igazak és beteljesednek, de csak akkor értettem meg mit jelent mire beteljesedett és már rég elszúrtam.
2019. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!