Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a tenyérjóslásban?...

Ti hisztek a tenyérjóslásban? Van aki tud arról hogy valakinek bevált amit mondtak neki, vagy nem vált be?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hiszel a télapóban? csak mert annyi köze van a dolognak a valósághoz.
2015. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, én kifejezetten nem hiszek ebben, de tegnap egy " hozzáértőnek " viccből odaadtam a bal tenyeremet hogy jósoljon ( nem gondoltam komolyan ) és olyat mondott ami igaz a jelenemmel kapcsolatban, a jövőmről is mondott, és nem tudom mennyire hihetem el. Abban reménykedek hogy csak véletlen találta el.
2015. szept. 16. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki jó emberismerő, az tud mondani rád jellemző dolgokat. Ami tényleg elég érdekes.

De a jövőt szerintem senki sem tudja megjósolni. Már csak azért sem, mert a jövő ezerféleképpen alakulhat, attól függ, hogy mit, hogyan csinálsz.

2015. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tenyér keménységéől, fizikai használatának nyomaiból lehet köetkeztetni az illető életvitelére, foglalkozására, munkaintenzitására. A körmök ápoltságából az általános higiéniai és kultúrális színvonalára. Az ujjak hosszából a testalkatra, abból a viselkedére, Az esetleges sebekből, tenyérsérülésekből a testi múltra, az órából a vagyoni helyzetre, a szőrzetből a hormonális állapotra, az erek látványábólyomásra, abból az egészségi állapotra és a stresszszintre, a tenyér esetleges elszíneződéseiből (dohány, kátrány, tinta) az életvitelre, a körömágy állapotából a sportra, a csukló vastagságából az erőnlétre, az "add ide a tenyered" felszólítás utána tenyér nyirkosságából a befolyásolhatóságra.

Az ezoterikus marhaságokat azoknak az emebreknek találják ki, akiknek nincsennek fizikai, kémiai, biológiai anatómiai, csilalgászati, földrajhajlattani, geológiai, alkalmazott pszichológiai iteik, és hasraesnek az egyszerű megfigyelésekből történő logikus következtetések előtt.

2015. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem éppen ma reggel jósolt egy cigányasszony.


De azzal a bibliai példázattal próbálom kiűzni az elhangzottakat a fejemből, ahogy "Jézus is kiűzte a kufárokat a templomból."


Üdv: 41/N :)

2015. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!