Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kanu az internetes jóslás?

Kanu az internetes jóslás?

Figyelt kérdés
Nektek bejönnek? Ajósnők tényleg érzik így az írásból is hogy mi az igazság,ha a jövöt nem is?Vagy azt is?
2010. márc. 26. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kanu

hanem hatalmas nagy Kamu

2010. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenesetre érdekes dolog a jóslás,bár nem mindig igaz amit mondanak.
2010. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy kis szöveget bármiről, 5000 Forintért megjósolom milyen lesz a következő heted, elemzem a személyiséged és megmondom nyersz-e a lottón.
2010. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nagy átverés. én próbáltam két különböző e-mail címről feltenni kérdést, az egyikre megkaptam a választ, aztán a másik címre is 1 perc múlva. szerinted ebben az 1 percben megjósolta a jövőmet és megis fogalmazta, majd le is írta? Hát elég kevés idő alatt sikerült neki, tehát tuti átverés!
2010. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ugyanazokat a dolgokat jósolták?

De ez tök nagy felelőtlenség,mert azt mondták tegyük fel,ha kimegyek külföldre,szerencsés leszek,és tényleg kimegyek,és eladnak????

Nem?

2010. márc. 30. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a kérdés nekem utolsónak szólt, akkor a válaszom nem, mert ugyanattól az embertől két különböző dolgot kérdeztem a neten. De több jóstól tettem fel ugyanazt a kérdést, és megoszlottak a jóslatok. Ezekhez a jósokhoz belehet jelentkezni személyes jóslásra és ezek a netes dolgok csak reklámként szolgálnak nekik. Adnak olyasféle választ,amit hallani szeretnél, aztán mellékelik,hogy keress fel és bővebben tájékoztatunk.Aztán lehet,hogy személyesen nem kamuzik, de így már ki hisz neki. Én biztos nem mennék ki külföldre egy jós tanácsára sem.
2010. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem kanu hanem kamu!!!
2010. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az utolsónak ez nem teljesen igaz mivel amikor én személyes jóslást kértem 3ból 2 alkalomnál nem jót írtak vissza. Lényegében azon kívül hogy vannak csalók azért is oszolhatnak meg a vélemények mert ők is tévedhetnek még ha tényleg tudnak is jósolni. Netes jóslások nagy részt kamuk de vannak olyan kártyás jóslások amiknél te húzod ki a kártyákat szinte mintha élőben húznád ki őket és ugyan úgy kapsz egy jóslatot. De egyébként anyu barátnőjének nem ez a foglalkozása mármint nem jósnő de tud jósolni. Sima magyar kártyából olyan dolgokat is meg tudott adni mint pl bizonyos illetőknek a külső leírását olyanokét akiket ő nem is ismert nem látott még soha. Amit pedig jósolt eddig minden be is jött...De ritka az ilyen ember.
2010. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocsika az utolsó előttinek nem az utolsó hozzászólónak :D
2010. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!