Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek a vonzás törvénye...

Szerintetek a vonzás törvénye tud működni a szerelemben is?

Figyelt kérdés
Ha nagyon sokat gondolok az illetőre és a vonzás törvénye szerint kérem az unicerzumot hogy segítsen tud működni?

2016. ápr. 13. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Működik. Persze nem úgy, hogy gondolsz rá, ő pedig rád mászik. Az első lépés a személyes ismeretség megteremtése. A vonzás ezután következik.
2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye működik, de nem úgy, hogy az univerzumtól kérsz segítséget. Egyszerű logika. Ha sokat gondolsz valakire, akkor sokat teszel azért, hogy előbb-utóbb találkozhass, beszélhess vele. Márpedig ha teszel érte, akkor sokkal nagyobb valószínűséggel össze is fog jönni ez.


Másik. Szintén a vonzás törvénye az, hogy ha az általad kiszemeltről sokat beszélsz és jókat mondasz róla, az előbb-utóbb eljut hozzá és akkor az is növeli annak az esélyét, hogy előbb-utóbb kialakuljon a szerelem.


Saját példa. Van egy lány, aki tetszik nekem, Daniellának hívják. Daniellára sokat gondoltam egykor. Bejelöltem Facebook-on, visszaigazolt. Apró, de fontos lépés. Ezután bejelöltem, hogy elsőnek jelenjen meg az ő frissítései. Na ebből jött a következő apró, de fontos lépés. Volt egy poszt, ahol segítettem neki. Ezzel elértem, hogy megköszönje és rám írjon. Mivel ő írt, már nem volt bennem az a görcs, hogy én kezdeményezzek valahogy egy beszélgetést, ráadásul nem a "Szia. Mizu?"-szintjéig értünk el, hanem annál tovább. A beszélgetés miatt egyszer megkockáztattam azt a lépést, hogy elhívtam disco-ba. Eljött. Igaz, végül nem lett szerrelem a dologból. De láthatod, hogy a semmiből meddig eljutott az egész, mert én nagyon akartam őt :-)

2016. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha én lennék az univerzum azér elvárnám hogy ha kérnek tőlem valamit azér a nevemet le tudják írni
2016. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudja a fene

(velem mondjuk volt olyan,hogy valakiről sokat ábrándoztam,aztán kettő évvel később teljesen elfelejtettem,és utána keresett fel,hogy találkozni akar velem...)

2016. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Igen is meg nem is.

Ezt az univerzumos dolgot rögtön töröld is ki az agyadból! Komolyan, ez, meg a gondolatok rezgése meg egyéb sületlenség hülyeség. Vagy ha nem is az, de félreérthetővé teszi a dolgot, ha innen közelítjük meg.

Mások akarata nem befolyásolható ezáltal. De ha pozitívan gondolkodsz, és magabiztos vagy, könnyebben meglátod a céloshoz vezető lehetőségeket, és mersz is majd élni velük. És a kisugárzásod is pozitívabb lesz, és ezáltal szimpatikusabb leszel mások számára. Ez ilyen egyszerű.

Persze én a mágiában is hiszek, de a vonzás törvénye nem az. Ezt az egyszerű ember is tudja használni, és a saját hasznára fordítani, ha megérti a lényegét, akkor is, ha semmiféle ezós beállítottsága nincsen.

2016. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!