Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok honnan tudják a...

A jósok honnan tudják a megtörtént dolgokat?

Figyelt kérdés
Úgy hogy előtte nem is ismerte az illetőt

2016. ápr. 16. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudják. Max vannak embereik, akik vagy segítik őket vagy fanatikusan követik.
2016. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 death42 ***** válasza:
73%
Nem tudják, csak sokat játszanak a lottón, és ritkán van lottóötösük. Nagyon ritka, amikor egy munkanélküli csaló, hétköznapi néven "jós" ismer pár bűvésztrükköt. A bűvészet nem varázslat.
2016. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem tudnak.Nagyon ritka az olyan ember aki képes a jövőbe látni, vagyis annak egy részletét látni.

A legtöbb jós egy szélhámos, aki a cold reading, magyarul hidegolvasás nevű technikát alkalmazza.Kérdezéssel megtud alapvető dolgokat az emberről és utána olyan állításokat mond, ami az emberek nagy részére ráillik,de mégis úgy hangzik, mintha személyesen az illetőnek szólna.

2016. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azok tudnak akikben idegen DNS van.
2016. ápr. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Bonyolult dolog ez de elvileg 30 éve eltünt rokon holttestét is megmonta hogy holvan és nem lehetet ő a gyilkos mert ez a jós ép 22 volt
2016. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Sehonnan.
2016. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
A kollektív tudatalattiból.
2016. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem tudják, mert szélhámosok, de egyébként az akashából. Ha elérik az időnkívüliség állapotát, akkor úgy lapozgathatnak az évszázadokban, ahogy csak nekik tetszik.
2016. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Tisztánérző Tarot jós vagyok. Hogy honnan tudom mi volt, van és lesz? A kártyák adják az alapot...hozzá pedig érzések jönnek. Kb ennyi. :) És mivel sokan járnak hozzám, évek óta rendszeresen...nyilván nem kóklerkedem, meg bohóckodóm..hanem tényleg tudok valamit. Tudom, hogy sokan nem hisznek benne. Nem is kötelező. Tudom, hogy sok a valóban kókler, pénzéhes. De sokan vagyunk, akik nem a pénzre mennek és valódi tudásuk van. Ezzel foglalkozom amióta az eszemet tudom...az egész életem a spiritualitás körül forog. Tudom, miről van szó. :)
2016. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pont láttam erről egy műsort!


A műsorvezető (akinek köze nincs a jósláshoz) ,behívott pár ismeretlen embert ,és egy néger srácnak kezdett el jósolni akinek a nagyfaterja meghalt!


Igazából csak találgatott ,de sokszor beletrafált ,hogy mibe is halt bele az öreg ,meg mit szeretett csinálni!


Szélhámosok! (feltesznek egy kérdést: Pl.: mi volt a nagypapád? -Hajó kapitány! Óóóó már látom ,vízbe fulladt bele! IGEN! :O )

2016. ápr. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!