Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek segített már jós a...

Maricrus kérdése:

Valakinek segített már jós a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
Valakinek adott jós tanácsot, hogy folytassa-e a kapcsolatát? A párom szülei nem hadják hogy boldogok legyünk, tilcsák őt tőlem és nemtudom így van-e értelme az egésznek.. Szeretjük egymást..de már nem bírom... :(
2016. máj. 22. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lina93 válasza:

Jós nekem azt mondta az egyik kapcsolatomra, hogy csak egy gyerek tudná helyrehozni, ha az nem, akkor jobb lenne külön úton folytatni, mert ki fog nyírni a kisebbségi komplexusával, szenvedni nem fogok, könnyen túllépek, de én jövök ki rosszul belőle, ha nem vetek véget neki azonnal és akármilyen durva lesz a szakítás, nem leszünk haragban.

Gyereket nem terveztem, rosszul esett, amit a jós mondott, mert nem éreztem annyira gáznak a helyzetet, hogy véget vessek neki. Fél év múlva exem viszont már annyira durván ellenőrizgetett, meg féltékenykedett, hogy már szabályosan azt éreztem megfulladok tőle, rengeteget szenvedtem, pedig távkapcsolat volt, ennek ellenére okot nem adtam a féltékenységre soha.

Egyik pillanatról a másikra eltűnt belőlem minden érzelem, szakítottam vele és én voltam az utolsó szemét, hogy képes voltam elhagyni, mikor könyörgött és az a baj, hogy nem csak az ő szemében. Ma is megkapom pár ismerőstől, hogy mekkora szemét voltam a sráccal. Vele viszont azóta rendeződött a dolog, néha beszélünk úgy, mint a barátok kb.

Kérd ki jós tanácsát, de ne feledd, hogy mindenki maga irányítja a sorsát, nekem elmondta a 2 lehetőséget és a rosszabbat választottam.

Úgy alakul, ahogy irányítod.

A jós, ha hiteles, csak elmondja a lehetséges végkifejletet, minden rajtad múlik.

2016. máj. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!