Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért van hogy előre megérzek...

Miért van hogy előre megérzek dolgokat?

Figyelt kérdés
Mindig megérzek előre dolgokat ez miért van?Idáig az volt hogy azt gondoltam hogy milyen jó lenne ha új tv-nk lenne erre 2-3napra rá új tv-nk lett.Ez például ma történt hogy tegnap este azon gondolkodtam hogy milyen rossz hogy az osztályomból mindenki fűvezik és hogy minden házibuliban van fű meg hogy bárki be tudja szerezni erre ma meg sétálok az utcán és egy postás nagyon hangosan énekel valami raszta zenét össze vissza megy a biciklivel és fű lóg ki a szájából.Meg még rengeteg ilyen volt körübelül 1 hónapba 3szor megtörténik az ilyen.Meg van olyan is hogy előre meg álmodok dolgokat.És ez nagyon durva.

2017. márc. 2. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mennyei megvilágásodás!! Üdv néked Isten küldötte!!

A leírásod alapján te lehetsz Lui Pádre eltitkolt gyermeke akit várt a népünk!

2017. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Arany drága bogaram! Attól, hogy törlöd a magadat mások fölé képzelő hipotézisedet nem alátámasztó válaszokat, a tények tények maradnak. Ugyanolyan ostoba vidéki libuska maradsz. Ha vinni akarod valamire az életben, akkor szállj le a földre és tanulj.
2017. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%
Szerintem ez azért történik veled mert szerintem létezik olyan hogy megérzés.Namost ne érts félre, szerintem nem azért érzed meg a dolgokat mert én ebben hiszem,hanme azért mert egyes embereknek "természetfeletti"erejei vannak. Velem is előszokott fordulni hogy megszoktam érezni hogy mások mit fognak mondani és hogy mi fog velem történni. Remélem számodra hasznos volt a válaszom.
2017. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Nem lehet hogy a sorrend fordított? Azért látsz valamit, azért történik meg, mert gondoltál rá.
2017. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 thoomas26 ***** válasza:
56%
Tisztázzunk egy alapfogalmat: minden energia, különböző frekvencián rezgő energiahullám, melyekre igaz, hogy mindig a magasabb frekvenciájú képes hatni az alacsonyabbra, s a tudatunk frekvenciája a legmagasabb. Tehát a tudatunk mindenek felett áll. S hogy kérdésedre válaszoljak: oda-vissza is működik a dolog. Ha sokat gondolsz valamire, bevonzhatod magadnak. Azonban mivel a (lehetséges) jövő már a jelenben is létezik, így az onnan érkező energiát is képes lehet észlelni a tudatunk bizonyos esetekben. Ezt élhetjük meg megérzésként.
2017. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Na, megtalálta zsák a foltját. Még egy ezo-liba!
2017. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordulnak hasonló dolgok, magam is keres(t)em rá a lehetséges válaszokat. Én az alábbiakat látom elképzelhetőnek:


1. Ha valamire sokat gondolsz, könnyebben észreveszed. Ha venni akarsz egy BMW-t, mindenhol azokat látsz az utcán. A nők akik gyereket akarnak, mindenhol babkocsis anyukákat látnak.


2. Ha valamire sokat gondolsz, bevonzod, könnyebben megtörténik. Ha görcsösen próbálsz koncentrálni, hogy csak otthon ne felejtsem a bármit, könnyebben elfelejted.


3. Ez a legezosabb, bár valamennyire logikusnak tűnik, és szerintem a jóslás is erre alapul.

Egy történésnek mindig vannak előzményei. Ha a körülmények adottak, hogy valami megtörténjen, akkor az sokszor már csak idő kérdése.

Szerintem egyszerűen csak sok esetben a tudatos elménk nem vesz tudomást a jövőre utaló dolgokról. Példa:

"Megálmodható", hogy el fogsz esni másnap reggel. Miért? Mert vizes volt a járda, futottál és kopott volt már a cipőd. Tudtad, hogy csúszós lesz az út, mert este is esett az eső. Gyakran vagy késésben és futsz a buszhoz. A cipőd is régi volt már.


Ha te gondoltál arra, hogy jó lenne egy tv, valószínűleg a szüleid is. Tettek félre rá pénzt. Ment valami akció egy üzletben, amit akár te is láthattál, csak nem tudatosult.


Szerintem arról van szó, hogy az agyad ügyesen rak össze jövőbeli eseményekre utaló jeleket értelmes képpé.

2017. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 thoomas26 ***** válasza:
100%

"Szerintem arról van szó, hogy az agyad ügyesen rak össze jövőbeli eseményekre utaló jeleket értelmes képpé."


Saját eset: álmodni egy 20 éve nem látott régi osztálytárssal, mellyel pontosan másnap összefutunk a városban. Ennek már több hónapja. Sem előtte nem láttam 20 éve, sem azóta nem találkoztunk egyetlen egyszer sem. Azt gondolom, ezt senki nem írhatja a véletlen számlájára, pláne úgy, hogy velem nem is ez az első és egyetlen ilyen eset, amely megtörténik. Azzal pedig pláne nem magyarázható, amit kommentem elején idéztem tőled.

2017. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!