Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik, hogy előre megérzek...

Létezik, hogy előre megérzek dolgokat, és tudom is hogy jók-e vagy rosszak?

Figyelt kérdés
Általában megérzem a dolgokat(jót, rosszat) előre és be is jöttek eddig kivétel nélkül. Olvastam a témáról, és gondoltam kipróbálom a fekete mágiát is. Elég komolyan tanulmányoztam, és (utólag bánva) kipróbáltam egy átkot. Az illető akire adtam az átkot azóta folyamatosan balszerencséből balszerencsébe esik. Tudom nem szabad kezdőként kísérletezni, de sajnos megtörtént. Létezik ilyen, vagy csak bebeszélem magamnak? Csak olyanok írjanak akik járatosak a témában. A hülyeségekre nem vagyok kíváncsi. Esetleg lehet ezt fejleszteni tovább?
2013. máj. 31. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Esz hívják telepátijának, amikor megérzi az ember a jövőt példáúl
2013. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet fejleszteni? Én nem akarok ebből pénzt csinálni, hírnevet stb... csak ki akarom használni. A jó oldala érdekelne, mert a sötét oldalát hogy kipróbáltam, nagyon megijedtem............
2013. máj. 31. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek hozzá,én hiszek benned,jósolhatsz nekem!:)Szép,hogy nem akarsz pénzt csinálni belőle
2013. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ha tudnék jósolnék, de csak azt érzem meg ami körülöttem történni fog. Konkrétan nem tudom mi de azt tudom hogy jó vagy rossz. és azt is érzem milyen nagyságrendű.
2013. máj. 31. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos ha megérzel dolgokat, az nagyon jó, de azért az, hogy valakire átkot dobtál :))

nem próbáltad levenni róla? biztos már megbánta azt amit csinált.


Nos fejleszteni mindent lehet tovább, járj utána, tök jól csináltad.

Ja igen, a fekete mágiával csak óvatosan, könnyen visszaüthet ha nem célszerűen és körültekintően használod.. inkább próbálj fehér mágiát, ami segíti az embereket, abból csak jó származhat (általában).

2013. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem mertem újra csinálni, mert nagyon megijedtem. Az illető aki kapta az átkot levágta az átok napján az egyik ujját és azóta is balszerencsék érik........... Nem tudom hogy csinálhatom vissza,ezért szeretném fejleszteni........
2013. máj. 31. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Na igen. Az értelmes mágus ad is annyit, amennyit elvesz.

Mert előbb utóbb minden visszatér oda, ahonnan kiindult és akkor az átkozodó megfizet mindenért amit okozott.


Szerintem nézz utána annak az átok levételnek!


Ha fejleszteni akarod a képességeidet kezdj el spiri technikákkal foglalkozni: pl. Reiki, ** stb...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2013. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%
Kérdező, te nagyon gonosz ember vagy!
2019. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!