Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiket a saját párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiket a saját párjuk bántalmazott, ezt valaha fel lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, nagyon jó embernek ismertem meg.

Dolgozott, és mindíg figyelt rám.

Aztán egy nap dühösen jött haza, kérdeztem mi a baj de nem szólt semmit.

Később közeledett hozzám úgy, de finoman visszautasítottam, ezután lelökött a földre, lefogott és olyat tett amit nem gondoltam volna róla...akaratom ellenére.

Megszöktem tőlle nemrég, mivel csak most tudtam.

28Hetes terhes vagyok, azt mondta megbánt mindent de tudom nem változott meg. A baba miatt azt mondta találkozzunk de nem merek, így nem fogok vele.

Ha nem is elfelejteni, de elhalványítani az emléket arról amit tett lehet?



2016. okt. 3. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
De gusztustalan egy alak! A babát megtartod?
2016. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok nem kérdés, hogy megtartom.
2016. okt. 3. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy vadbarom. Sajnálom, hogy már nem lehet visszacsinálni.
2016. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is nagyon sajnálom, pokoli nehéz életetek lesz a babával együtt. :(
2016. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Elblehet halványítani idővel magunkban, de sosem lesz olyan, mint azelőtt.


2 éve voltunk együtt, amikor először megütött. Azt megbocsátottam megbeszéltük. 4 évvel később egy vita következtében megvert. Elképesztően szétvertebaz arcomat. Nem a fizikai fájdalom volt a rossz, hanem, hogy állítólag szeret és még is ilyenre képes vokt. Azóta nem tudok rá ugyanúgy nézni.


Ne találkozz vele. Könnyen befelyásolható vagy most. Meg fogja tenni mégegyszer. Lehet hogy nem pér hét mulva, lehet, hogy évek mulva. De akkor nagyobb baj is lehet belőle. Már csak a babád miatt is kerüld el őt.

Sajnálom, ami veled történt. Remélem sikerül feldolgozni.

2016. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyszer az exem megütött, akkor megbocsátottam, mert ugye elhittem, hogy az én hibám volt. Aztán egyre kilátástalanabb lett az életünk együtt (nem emiatt), és elhagyott, de előtte azért eszméletlenre vert. Nem bocsátom meg neki soha, és feldolgoztam ugyan, nem jut eszembe lépten-nyomon, hogy majd a következő is jól megver, de vele kapcsolatban nem halványul az emlék, vele már nem tudnék élni.
2016. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A kérdezőt nem megverték...

Talán ezt a dolgot mindíg magunkal cipeljük...

Soha nem fogom elfelejteni, hogy hozzám nyúlt az az undorító féreg, de mára már kevesebbszer jut eszembe.

2016. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

Engem a legelső barátom szakítás után nem sokkal, mentem haza elkapott elkezdett rancigalni es akaratom ellenére megerőszakolt. 3 évbe telt teljesen feldolgozni es az h bárki hozzam is nyúljon.

Nagyon sajnálom ami veled történt! En se mennek vissza hozza teljes mértékben hátat forditanek neki! Remelem sikerül neked is feldolgozni es hidd el a gyermeked megszületése könnyebben fogja elfelejtetni veled!

2016. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os hölgy exe egy hulladék volt. Sajnálom.
2019. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!