Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt valaki olyan jósnál, aki...

Volt valaki olyan jósnál, aki valóban igazat jósolt? Elérhetőség érdekelne!

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék tapasztalatokat, történeteket.

2017. aug. 6. 14:50
 1/8 anonim válasza:
Elérhetőséget sajnos nem tudok adni, viszont ismerek egy jóst aki nekem 10ből 11x igazat mondott, megjósolta szinte hónapra pontosan a családban a halált, azt is megmondta hogy a család melyik részéről fog származni az a valaki, hogy kb hány éves hogy néz ki, kapcsolatokban is állandóan igazat mond, családi problémákban, munka stb..nekem csak igazat mondott eddig, a kb 50 jóslatból..
2017. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thoomas26 ***** válasza:
100%

Nem teljesen a kérdésre válaszolva, de...


Az emberek úgy gondolják, van olyan jós, aki mindig, minden körülmények között eltalálja a jövőt. Ilyen nyilvánvalóan nincs.

A jövő már a jelenben létezik, annak következményeképpeni lehetőségként. Vannak ugyan fix pontjai, például melyet leszületésünk előtt terveztünk el, ami úgymond "meg van írva", de nagyon sok minden képlékeny, s folyamatosan változhat a mindenkori jelenben elkövetett cselekedeteink fényében.


Vannak olyan jósok, akik csak ámítják, hogy azok, s csak lehúzni kívánják a hozzá fordulót.

Megint mások ugyan képesek rá, de jobban hajtanak a pénzre, mint bármi másra.

S vannak, akik képesek is rá, s csak a jóra kívánják felhasználni, segítő szándékkal. Ők a legjobb választás, de ők vannak a legkevesebben, s a kirakatba sem teszik ki általában magukat.


De még az ő esetükben sem fog minden beteljesedni. Ők is csak a jelenleg látható jövő-változatot látják, melyekből lesz, ami úgy történik majd, lesz, ami változni fog. (Ráadásul az sem mindegy, hogy az adott jós, akinek valóban van képessége információkat lehívni a jövő energiafolyamából, mennyire képes tisztán látni benne. Hogy tényleg a valós információkat képes-e lehozni belőle.)


Akkor jársz jó helyen, ha a jós nem kér kifejezetten pénzt (pláne nem sokat), s tájékoztat is téged a jóslás jellemző eredményességéről.

Ez esetben, amit mond, érdemes lehet meghallgatnod. S talán lesz közte olyan, ami segítség lehet a számodra, hiszen fel tudsz rá készülni.

Ám ennél többet nem ér a jövőbe látás.


A legfontosabb inkább a jelenre összpontosítani, hiszen a képlékenyebb részét pontosan most alakítjuk a jövőnek, a fix részeivel meg úgy sem tudunk mit kezdeni, akkor mi értelme volna tudnunk róla?

2017. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy többféle lehetséges idővonal vonal. Most azonban tanácstalan vagyok, fogalmam sincs merre induljak el.
2017. aug. 6. 18:50
 4/8 A kérdező kommentje:
*van.
2017. aug. 6. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer jártam úgy hogy megláttam a jövőt mindkétszer 98%-a beteljesedett (egyik ilyennél csak annyit tévedtem hogy nem az a személy került előzetesbe hanem az unokatestvére, mind a ketten ott voltak de nem az a személy kezdett verekedni akit én "láttam" hanem a másik), és vannak megérzéseim amik 80%-ban beteljesednek. De ezek nem olyanok hogy pl látod melyik számokat húzzák ki a héten, hanem ennél hétköznapibb dolgok pl ránézel valakire és tudod hogy a közeljövőben meg fog halni, vagy épp hogy a közeljövőben eltöri a lábát. De pl a kártyajóslást bárki meg tudja tanulni, viszont ha nincs adottsága akkor nehezebben tud olyat "megjövendölni" ami be is következik, nehezebb ráhangolódnia, de az sem lehetetlen hogy olyat tudjon "jósolni" ami meg fog történni. Akinek meg van adottsága annak kártya se kell. Nagyobbik hugom is rendelkezik ezzel az adottsággal, ahogy apósom és a párom is. Ez az adottság viszont örökletes, de persze ez sem úgy működik hogy mindenképp fog a gyerekem rendelkezni vele. Lehet hogy csak az unokám, vagy az unokám unokája. A legtöbb jósként dolgozó csak tanulta vagy csak megjátsza hogy tud jósolni. A Magyar Boszorkányszövetség tagjai viszont megbízhatóak, ha mindenképp jóshoz akarsz menni akkor olyat keress! Remélem tudtam segíteni
2017. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A jövődet jeleneddel te alakítod, formálod.

Azt, hogy te mit teszel a következő pillanatban, ami meghatározza jövődet, sokszor még magad sem tudod.

Honnan tudhatná akkor más?

.

A jós/jósnő egy esetben biztosan igazat mond: amikor bejelenti, mennyit fog kérni találkozásotok után!

2017. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Anyum régebben volt egy jósnőnel es azt mondta neki hogy 50 evés kora előtt megfog halni,es hat lehet veletlen egybeeses de 7honapja sajnos meghalt es csak 46 volt ....voltam annal a jósnőnél baratnőmmel en is és hát mondott nekem is igazakat meg hülyeségeket is.
2017. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tudatalatti ès az egó viszonya elèg komplikált egy duális elme számára. Az egó egy olyan (lètrehozott gondolat csomag!) ami kèpes teljesen elaltatni a tudatosságot, ha van mindíg miből táplálkoznia.

Amikor ènkènt elkèpzeled a jövőt, akkor az egód teszi ezt. Ő gondolatokból áll. Azok amik őt felèpítik sokszínű ès kaotikus. Valóság vegyül a kèpzelettel. A tèvhitek is a rèszèt kèpezik az ènednek. Amikor te gondolsz, az egód minden gondolatához viszonyít. Ebből a viszonyításból keletkezik egy gondolat ès lètrejön egy energia. Ez az èrzès. Ezt èrzed igaznak. A frakcsont ès a fejbúb között bárhol. Amit ebből ki szeretnèk hozni, az az, hogy a jövő nem lètezik. A jelenen kívül semmi.

2017. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!