Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent, hogy valakinek...

Mit jelent, hogy valakinek víz keresztezi a fejét, vízben fekszik?

Figyelt kérdés
A minap a testvérem körmösnél volt, akinek a férje ilyen jós féleség. A család egyáltalán nem hitt az ilyesmiben, de kicsit megijedtem attól amit mondott. Nem ismeri anyukámat, még is azt mondta hogy az édesanyám fejét alvás közben "láthatatlan víz keresztezi, rossz energiák hatnak rá"..Azt mondta az is elég ha átmegy az ágy másik felére, vagy egy másik ágyra. Azért félek ennyire a jelentéstől, mert anyunak 4 éve valóban van egy tumor a fejében. Azt mondta a jós hogy anya attól lett beteg, mert áthalad a víz ott ahol alszik. Ötletek hogy mégis mi a fenét jelenthetnek ezek?

2018. jún. 18. 05:51
1 2
 11/14 szenes43 ***** válasza:
Mindenki olyan ágyon alszik amilyet vet magának. Nekem nem tisztem senkit meggyőzni a káros geopatikus vagy mesterségesen keltett sugárzás káros hatásáról,csak leírtam azt amit én tudok róluk. Akit részletesen érdekel annak privátban hogy mit javasolok.
2018. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, és felajánlja a Google ezt is: vízér semlegesítése.

Szakirodalom:

[link]

[link]

[link]

2018. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van valami spirituális tanító, aki mintha mondott volna ilyet, hogy van ilyen vizeres esetekre valamilyen szimbólum, és akkor azt oda rakod valahova az ágyad közelébe, és akkor már nem lesz ártalmas a vizér.
2018. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szenes43 ***** válasza:

Vannak eszközök amelyekkel kivédhetők,állapodjunk meg abban.

A régiek,ősapáink tudták hová s milyen kialakítású kuckót építsenek maguknak,az állataiknak.

Most álmélkodva nézzük hogy a magasfeszültségű távvezeték alatt is parcelláznak és építkeznek s ez csak egy példa.

2018. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!