Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízhatok az ingában? Van...

Megbízhatok az ingában? Van olyan hiteles mint Müller Péter Jóskönyve?

Figyelt kérdés

8 éve folyamatosan meditálok, sok intuíciót kapok! Amik mindig bejöttek! Egy hónapja találkoztam az ingával, kipróbáltam, mozgott is megfelelően! A kezemet kitámasztottam, IGEN mozgott és nem állítottam le csak mondtam magamban, hogy NEM és abban a pillanatban felvett egy ellenkező mozgást. Szóval valami tényleg irányítja! De nem tudom, hogy mennyire megbízható, az égiek hallgatnak, semmilyen intuícióm nem volt az inga hitelességével kapcsolatban...

Kicsit nekem is úgy tűnik, hogy azt mutatja amit hallani akarok. Mondjuk a válaszok logikusak, tehát nem katyvasz. Előtte csinálok egy szertartást, meditálok (minden gondolatot, elvárást elengedek), imádkozok. Tehát elvileg védve vagyok a negatív szellemiségektől!

Azért furcsa, mert a Ji Kinget is használom, az a könyv pedig tényleg hiteles. Nagyon durván be szokott találni! És elvileg ugyanazon az elven működik mindkettő!?

Kérem olyanok írjanak, akik segíteni is tudnak! Trollkodásra nincs szükségem!



2018. júl. 27. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Megbizhatsz. "Én nem vagyok babonás, és nem hiszek a badarságokban, mert aki minden hétfõn hármat köp kelet felé egy barna kavicsra, azt nem érheti megrontás."
2018. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tehát 2 lehetőség áll fenn. Vagy az inga hazudik vagy nagyon boldog lesz a jövőm és az a szellemiség aki irányítja az ingát (csak a Szent Szellemmel próbálom felvenni a kapcsolatot) rendelkezik a jövőbe látás képességével!


Egyszer nagyon kellemetlenül sikerült az ingázás! Nem voltam otthon. Csak egy fürdőszobában találtam meg a csendes idilt, nem volt se gyertyám se valamilyen szent szóbrom. Ingát is úgy barkácsoltam ...

De imádkoztam.

Az inga most először össze vissza adta a válaszokat az igen - nemre. Hatodik nekifutásra sikerült csak. Első kérdés, "Szent Szellem vagy?"

"Nem biztos!"

Nagyon megijedtem, dobtam el az ingát...

Este borzasztó rémálmaim voltak, ahogy véget ért az egyik jött a másik...

2018. júl. 27. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Persze, meg! Bár függőnek nevezik. Lehet vele ellenőrizni a falazatot. Megbízható!
2018. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 thoomas26 ***** válasza:
Az ingával egy testetlen szellemi lénnyel tudsz kommunikálni. Viszont hogy éppen milyennel és kivel is egészen pontosan, természetesen nagyon nem mindegy. Ezeket érdemes letisztázni azzal, aki válaszol neked, aki az ingát mozgatja. A védelem nagyon fontos, bár ez annyiból is állhat, hogy pozitív gondolatokkal és érzelmekkel vagy mindvégig. Ha így állsz hozzá, kommunikálhatsz bátran - én azt gondolom -, de ismerd ki jó alaposan azt, akivel kommunikálsz, hogy lásd mit várhatsz tőle. Szentírásként soha ne fogadd el azonban az ingán keresztül jött válaszokat, inkább amolyan segítségként használd, méghozzá olyan mértékben, amilyen mértékben - hosszabb távon - tapasztalod, hogy helyes válaszokat ad.
2018. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Minden alkalommal megkérdezem

1.Szent Szellem vagy?


2.Hazudhat az inga?


3.Biztonságos kérdezném?


Ezekre eddig egy kivételével mindig a megfelelő választ kaptam!

Ma jártam úgy, hogy egy kérdést kétszer is felettem, más szavakkal, véletlenül, nem figyeltem. És amikor visszanéztem az egyikre "Nem" - et kaptam, a másikra "Nem biztos" - t. Meglepett a dolog. Mind a kettőt megkérdeztem mégegyszer és akkor a "Nem biztos" - ból már "Nem" lett!

El is vette a kedvemet! Olyan mintha a válaszoló szellemiség elnézte volna, de kérdezem, a Szent Szellem csinál ilyet!?

2018. júl. 27. 19:43
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Kb. egyforma hitelesek...
2018. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Az inga 100%-ig megbízható, bizonyíték rá a pontos időt mutató ingaórák.
2018. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szenes43 ***** válasza:
Az inga a tudatalattiban meglévő válaszokat teszi láthatóvá a kérdező számára. Az inga csak igennel vagy nemmel tud válaszolni egy átlagosan felkészült ingázónak. Az apró ingamozgásokat mikor "hezitál" az inga azt kevesen tudják megtanulni. Alapvető az ingázó és az inga "szót" értsenek ami csak rengeteg gyakorlás és sok kudarc árán érhető el.Rövid lényegre törő kérdésekkel igen hasznos válaszokat kaphatunk egy konkrét kérdést körbejárva. Mivel nem szeretek kártyát vetni,meg folyamatosan lyukat dumálni közben a hozzám forduló hasába így ingázom és pálcázom.
2018. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 thoomas26 ***** válasza:

Kérdező!


"Olyan mintha a válaszoló szellemiség elnézte volna, de kérdezem, a Szent Szellem csinál ilyet!?"

Attól függ, mit értesz 'Szent Szellem' alatt, s valóban ő-e a válaszoló, akit értesz alatta. Az inga - és úgy általában a szellemvilággal való kommunikáció - elég bizalmi dolog. Valójában sosem fogod megtudni (fizikai életed alatt legalábbis), hogy kivel is kommunikáltál. Ez még akkor is így lehet, ha ilyen-olyan "rituálékkal" biztosítani is próbálod a kommunikációt, bár a védelmek persze fontosak. Ezért végül ne az legyen a legfontosabb, hogy ki is, aki a válaszokat adja, hanem az, hogy azok mennyire megbízhatóak. És amennyire megbízhatóak, annyira komolyan állj te is hozzá a jövőben.

Általában ahhoz hasonlatos lelkületű szellem fog válaszolni neked, mint amilyen te magad is vagy. Hazudni, hazudhat igen. Vagy valóban rosszindulatból, vagy azért, mert azt a választ adhatja, azt a választ tudhatod meg, a lelki fejlődésedet az a válasz szolgálja jelenleg.

2018. júl. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szenes43 ***** válasza:
Én nem ruháznám fel semmiféle misztikummal az ingát és a hasonló általam használt eszközöket. Pld. szól a szomszéd hogy kutat szeretne a kertjében locsolni mert az ivóvíz drága. 80 méterig engedély nélkül lehet fúratni. Átmegyek a pálcával és vízeret keresek majd az ingával pontosítom.Oda leütök egy karót és bízom a házigazdával egyetemben hogy nem talál a fúró követ,vagy gránitot de talál bőséges hozamú vízlelőhelyet.A gránitot is át lehet fúrni csak költségesebb és komolyabb eszközt igényel. Ennek semmi köze a "Szent Szellemhez" és egyéb szellemektől eredő párbeszédhez. Vannak ingadiagramok ha azokat ismerjük akkor felismerjük pld. a fémet ha értjük mit jelez az inga.
2018. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!