Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Megbízhatok az ingában? Van...

Megbízhatok az ingában? Van olyan hiteles mint Müller Péter Jóskönyve?

Figyelt kérdés

8 éve folyamatosan meditálok, sok intuíciót kapok! Amik mindig bejöttek! Egy hónapja találkoztam az ingával, kipróbáltam, mozgott is megfelelően! A kezemet kitámasztottam, IGEN mozgott és nem állítottam le csak mondtam magamban, hogy NEM és abban a pillanatban felvett egy ellenkező mozgást. Szóval valami tényleg irányítja! De nem tudom, hogy mennyire megbízható, az égiek hallgatnak, semmilyen intuícióm nem volt az inga hitelességével kapcsolatban...

Kicsit nekem is úgy tűnik, hogy azt mutatja amit hallani akarok. Mondjuk a válaszok logikusak, tehát nem katyvasz. Előtte csinálok egy szertartást, meditálok (minden gondolatot, elvárást elengedek), imádkozok. Tehát elvileg védve vagyok a negatív szellemiségektől!

Azért furcsa, mert a Ji Kinget is használom, az a könyv pedig tényleg hiteles. Nagyon durván be szokott találni! És elvileg ugyanazon az elven működik mindkettő!?

Kérem olyanok írjanak, akik segíteni is tudnak! Trollkodásra nincs szükségem!



2018. júl. 27. 17:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze legalább annyira megbízható mint egy politikus
2018. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 31. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!