Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Rövid életvonaluak télleg...

Rövid életvonaluak télleg rövid ideig élnek?

Figyelt kérdés
Van olyan aki rövid életvonallal hosszú életett él?

2018. aug. 12. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Azok vannak igazán kevesen, akik két rövid mondatban ennyi nyelvtani hibát ejtenek. Az első szembejövő nyelvtantanár végez velük, nehogy megfertőzzék a környezetükben élőket a rossz helyesírással.
2018. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1, Nem érdekel mert siettem nem érdekel hogy nincs benne ékezet telefonnal irtam mint ahogy ezt is most. Nem érdekel siettem valahova mennem kellet és pont nem figyeltem oda mint ahogy mostsem.

2, ez volt a kérdés?

3, A gyakori kérdések oldal nem arra való hogy megválaszolják a kérdést?

4, Jóétvágyat remélem mostmár boldogabb leszel hogy belém kötöttél ugy hogy nem ártottam neked.

5, Köszönöm a pontos helyes választ.... Haha vicces voltál.

2018. aug. 12. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Kihez/mihez képest?

Matuzsálemhez képest még a hosszú életvonalúak is rövid ideig élnek, viszont éeletvonaluk hosszától függetlenül mindenki halála pillanatáig él.

2018. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Leirom akkor hogy mindenkinek világos legyen. Ha egy hosszú életvonalú él 70-80 évig. Akkor egy rövid életvonalunak esélye sincs addig élni? Mert a rövid életvonal nem az élet hosszát jelenti?
2018. aug. 12. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem rövid volt és 20 évesen haltam meg. Sajnos nem mehettem a túlvilágra, viszont a testembe se térhettem vissza, úgyhogy itt ragadtam. Most esténként, éjfélkor a helyesírás szótárral szoktam riogatni az embereket.
2018. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Most ezt komolyan kérdezed ? A vonalak a kezeden is folyamatosan változnak, pl hosszú az életvonalad erre elüt egy busz akkor mi van ? Most komolyan attol rettegsz hogy neked rövid akkor hamarosan meghalsz vagy mi ? Ha hiszel ezekbe a hülységekbe akkor nyilván a vonzás törvényét is ismered.. és te most pont azt vnzanad be magadnak h jaaj rövid az életvonalam mingyár meghalok.... komolyan irigyellek nagyobb gondod sose legyen.
2018. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod milyenek a hipochonderek? Mindent bebeszélnek maguknak inkább ne akarjál az lenni mert borzasztó mindentől félek lassan
2018. aug. 12. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát ne fossál se az élettől, se a haláltól, bátorságosnak kell lenni. Dubitus megválaszolta pontosan: az életvonal hosszától függetlenül mindenki a halála pillanatáig él.
2018. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy keveset fogott,kevès fizikai munkát vègzett(lehet butaság).
2018. aug. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!