Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A látomások útján látott...

A látomások útján látott események biztosan bekövetkeznek?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát kérném, akiknek már volt néhány évvel későbbre vonatkozó látomásuk.

2018. aug. 25. 17:26
 1/6 anonim válasza:
51%
Attól függ. Mi volt a latomasod?
2018. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Még Nostradámusnak is volt olyan látomása, ami nem következett be. Pedig ő még a 9/11-et is megjósolta.
2018. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 leértékelt ***** válasza:
Hát... én látlak egy klinikán 4 hónappal később. 🤔
2018. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látomást világinak nem ad Isten. Maximum álmot. Pont azért, hogy az illetőt ne lehessen bevinni az ezoba és ne higyjen egy démoni tevékenységet Isteni dolognak.


Álomban viszont simán.


Nekem is volt. Többszőr is. És bekövetkezett.

2018. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én láttam, és nem álom volt, látomás. Egy halál és egy születés, ugyanaz a dátum. Az édesanya meghal, miután világra hozta gyermekét. Az év, a hónap és a nap is adott.
2018. aug. 25. 19:35
 6/6 thoomas26 ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos a bekövetkezésük.

Egyrészt, mert nem tudni, mennyire volt valós látomás, tehát mennyire beszélhetünk valóban a jövő energiamintázatába való betekintésnek, másrészt a jövő egyes részei fixek csak, mások képlékenyek, s a mindenkori döntéseink fényében változhatnak és változnak. Így az is nyilvánvaló, hogy minél későbbi időpontra vonatkozik a jóslat, annál kisebb a valószínűsége, hogy be is következik.


A testi születés és halál időpontja legtöbb esetben fix, úgymint az életünk főbb életkörülményei, eseményei és szereplői is. Azonban az ezekkel kapcsolatos jóslatok is annyira megbízhatóak csak, mint amennyire megbízható a forrás, melyből szereztük azokat, illetve amennyire felsőbb szellemi erőink engedik, hogy megtudjuk azokat.

2018. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!