Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy történik egy jóslás...

Hogy történik egy jóslás szerintetek? ( megérzéseik vannak a jósoknak vagy pl. amilyen lapot kihúz.. Azt mondja. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek megérzéseik. A páciens reakcióját figyelik,és annak figyelembevételével mondják tovább a jóslataikat. Jó emberismerők.
2010. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
......lehetséges! tudsz olyan oldalakat ahol ingyenesen jósolnak! engem nagyon érdekel(leköt) az ilyesmi...
2010. jún. 21. 22:47
 3/8 A kérdező kommentje:
...én inkább lesem írnám amit én jósoltam neked....javaslom olvasd el mégegyszer a kérdésem és arra válaszolj ne valami marhaságot írj a kérdésemre-hanem kérdésre illő választ írj! -KÖSZÖNÖM!!!
2010. jún. 21. 22:58
 4/8 Nesi81 ***** válasza:
Attól függ, hogy az adott jós miből jósol. Ha kártyából (ahogy én is) , akkor a kártya lapok jelentéséből, valamint megérzésből. Van akit közben segítenek segítői is. Aki nem csaló, annak lehetnek különböző képességei : tisztánérző, tisztánlátó, tisztánhalló.
2010. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
09:48! tudnál nekem jósolni így neten keresztül is kártyából....?
2010. jún. 23. 10:14
 6/8 Nesi81 ***** válasza:
Megpróbálhatjuk. Nem szeretném ha irreális képet alkotnál magadban a kártyavetésről. Nem mondja meg konkrétan, hogy holnap elüt egy autó, inkább csak figyelmeztet, illetve ha tanácsra van szükséged, abban segít. Ha pedig olyan kérdésed lenne, amire igen vagy nem a felelet, akkor ingával tudok neked segíteni.
2010. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tanácsot kérnék! Hova forduljunk hogy minél előbb összejőjön a baby? -több mindent próbáltunk! és az a kérdésem volna hogy a mamámék anyagi helyzete mikor javul és hogyan?
2010. jún. 26. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:

nálam így:

[link]


másnál másként.

Mindenki a sajátjára esküszik :D

2010. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!