Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerinted igaz a delfoi jósda...

Szerinted igaz a delfoi jósda felirata: "Ismerd meg magadat és megtudod a sorsodat"?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ezt tapasztalatból mondhatom.
2018. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bölcs mondásnak tűnik, bár bevallom, még nem hallottam.
2018. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Ha ismered önmagad, meg tudod tervezni tetteidet - és ki tudod számítani azok reakcióját.

Aki ismeri önmagát, nem hebehurgya módon rendezi életét.

2018. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásaitokat.


Meg tudtatok változni -akár évek alatt is- a számotokra ideális irányba (bármi is az)?

2018. nov. 4. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

@ Kérdező:


Igen, és folyamatosan erre törekszem. Több tévhitemmel is leszámoltam, ami megmérgezte (korlátozta) az életemet. De el kell mondanom, nem könnyű az ilyesmi.


Aztán az ember igyekszik a negatív tulajdonságain is változtatni - részemről ez a felmérgelődés intenzitásának és gyakoriságának radikális csökkentése, illetve az indokolatlan szorongások visszaszorítása.

2018. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a delfoi jósok tudtak-e róla de, a felirat értelme több rétegű. Világi értelemben is teljesen igaz, de spirituális értelemben még inkább.
2018. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján igaz.
2018. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam, mert hasznos tartom a hozzászólásaitokat. Köszi nektek.



Aki spirituális értelemben is tudja követni ezt a -mondjuk így- önsegítő szabályt, azok számára mi a megismerés útja? Privátot is várok.

2018. nov. 5. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!