Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a jóslásban?

Ti hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy jóslatban hiszek:

a mindent jól látó, a jövőt ismerő jós megjósolta: "Minden jóslat hazugság, átverés és pénzlehúzás lesz"!

2018. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A jóslás énszerintem léteik, csak vannak benne, akik profibbak, meg vannak, akik kevésbé, vagy egyáltalán nem értenek hozzá. Szóval pl lehet olyan is, hogy valaki jós akar lenni, segíteni akar embereknek, csak nem elég ügyes hozzá. Meg pl lehetséges, hgy van olyan is, aki tud valamit, viszont néha hajlamos lehet nem azt mondani, amit lát, ami kijött neki, és közelebb állhat a valósághoz; és tehát szal beleesik abba a hibába, hogy nem azt mondja feltétlenül, amit igaznak érez, vagy a kártyákban lát; hanem amiről azt gondolja, hogy a másik inkább akarja azt hallani az igazság helyett; mármint az adott pillanatban lehető legvalószínűbbnek tűnő helyett. Énszerintem előfordulhat ez is.
2018. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*létezik
2018. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
A jövő rendkívül képlékeny dolog. Ha ma berúgsz, holnap elalszol, két perccel később indulsz el otthonról, egész másokkal találkozol, mintha ma nem ittál volna. De ittál, és ezzel sokmillió ember életét változtattad meg. És ez nem csak rád érvényes, hanem mindenkire, akik a te sorsodat is megváltoztatják azáltal, ha valmit máshogy tesznek. (Ha akarod levezetem a logikát.) A lényeg; nincs ember, aki előre láthatná a végtelenek számtalan variációját.
2019. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ha pont az volt a sorsa, hogy berúgjon, és elaludjon, és akkor pont így találkozzon azokkal az emberekkel, és így pont ők legyenek rá hatással ,hogy észrevesz valamit, vagy pedig ő lesz hatással rájuk, pont így? :) Valaki egyszer mondott egy ilyen mondatot, h "lehet hogy az volt a sorsunk, hogy azt a pofont mi adjuk egymásnak" illetve nem pont így volt, de úgy, hogy "én adjam neki"/ "ő adja nekem";ami meg pl lehet karmikus eredetű is akár.
2019. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!