Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Jóslás

A kérdés
Jidesz nevű felhasználó kérdése:

Tudtok ajánlani olyan latot vagy josnot aki tényleg hiteles és a jóslatai bejöttek nektek pontosan úgy ahogy mondta? Nagyon sok kókler van Nem helyhez kötött vidékre is le tudok menni

Keress kérdéseket hasonló témákban: jósnő, látó

jan. 11. 07:44  Privát üzenet  

A válasz
dubitus nevű felhasználó válasza:

"Látó", vagy "jósnő" és a "hiteles" egymásnak ellentmondó fogalmak.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem olyan jósnőt/látót ajánlani, aki valóban segít és nem kókler?
Jósolna nekem úhgy valaki hogy nála a pakli és emelne helyettem? Ahogy írányit vagy mondhanyadik lapot stb, tehát így távolból
Hogy tudnék valakit eltántorítani a jóslástól?
Ti mennyire hisztek a ciganykartyaban? Egyik ismerosom evek ota josol, tegnap radzantam magam, hogy nekem is josoljon, de nemtudom h tenyleg ugy lesznek e a dolgok ahogy a...
Elalvás előtt imádkoztam Istenhez egy dologgal kapcsolatban. Azt kértem küldjön jelet hogyan tovább, aztán éjszaka ezzel kapcsolatban álmodtam. Tudtam álmomban hogy Isten...
Tegnap voltam kineziológusnál, de Ő nem úgy végzett mérést, ahogy itt olvasgatom. Kókler a fazon?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Jóslás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!