Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ugye ez nem a szerelmi kötés...

Ugye ez nem a szerelmi kötés első hatása? Mert ilyet nem akartam

Figyelt kérdés
Beszélek pár barátjával és azt mondták nem tudják mi van vele mert amúgy mindig jön-megy velük, meccs, buli, most meg be van fordulva, alig beszél valakivel és egész nap a számítógépen játszik, rossz a kedve. Ugye ez nem attól van?
2019. aug. 19. 20:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy a megszemélyesített babát szúrkálta, nem babával, bocsi
2019. aug. 20. 19:10
 12/17 A kérdező kommentje:
A baba egy sima viasz baba volt, amibele belekarcolta a nevét, születési dátumot, rakott rá róla fotót és belerakott hamut ami egy olyan zsepiből való volt, amit én hoztam neki és a szerelemem vére volt rajta
2019. aug. 20. 19:11
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Értem így már akkor lehet ez az első jele. Mivel én nem vagyok jósnő így csak hallottakból olvasatokból tudom hogy lehetnek ilyen első jelek is.
2019. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:D
2019. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De igen, annak a hatása!
2019. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Na azt az idiótát aki ilyen szurkálósdit csinált kinyírnám. Tudod te hogy mit csináltatok? 2 tested van egy fizikális és egy szellemi test,amely egy energiatest. Amikor ti egy megszemélyesített babát használtatok attól ti még párhuzamosan rá gondoltatok. Vagyis a szellemeknek nincs tér. A szellemem ott van ahol akarom. Vagyis amikor szurkálta akkor a szellemtestét folyamatosan szurkálta. Gondolati energián keresztül. Nyilván ez mind energetikai dolog. De így volt. Kb mintha szétrúgnának téged. Azon se csodálkoznék ha szegény srác másnap alig bírt volna felkelni. Még jó hogy akivel csináltattad nem volt olyan erős szellemi energiája hogy annyira be tudjon rá hatni energetikailag hogy rögvest meg is ölje. Elmondom neked nekem volt már mágusokkal olyan tapasztalásaim hogy láttam hogy a kis pszichotronikus nővérem megjelent álmomban. Lefogta a kezemet meg kb széttörte. Másnap alig tudtam mindkettővel fogni. A szellemtestet hívják a keresztények léleknek. Mondják hogy van ilyen de azt se tudják mit modnanak. Ha meg azt mondom hogy szellem mindjárt bolondnak néznek. Miközben ők is ugyanabban hisznek. Ja és az egyházban van ördögűzés is. Ergo a kereszténység totálisan hisz a szellemvilágban csak fel sem fogják hogy miben hisznek. De volt arra is példa hogy az akkori mesterem akiről azt hittem hogy jó. Hát nem volt az. Amikor ellene fordultam elkezdett olyan energiát rámvetíteni ami olyan erős volt hogy 5 napig szívroham közeli állapotban feküdtem. Amikor is elküldtem végleg a fenébe hogy na most végeztünk egymással. Leszált rólam és rögvest megszűnt a dolog. Aha sirály. Amit ti csináltatok az nagyon súlyos bántalmazása volt a szellemtestének. Annyit tehetsz hogy bocsánatát kéred Istenednek. Aztán kéred hogy ezt semmisítse meg. És hogyha energetikei sérelmeketbokoztatok neki akkor gyógyítsák meg. De tedd hozzá hogy de elsődlegesen Isten akarata legyen meg a fiún.valószínű hogy vmiért megérdemelte. De azért igyekezz jóvá tenni amugy meg lelkileg magadat kötötted meg főként. Neki meg szétrúgtátok a zrityóit inkább. Nekem is volt ilyen. Csak engem tett depresszióssá. Ő meg élte az életét. Másnak is volt körömben. Neki is ugyanez volt. De hogy karmikusan visszafog rúgni vhogy abban biztos lehetsz. Mindenesetre

Többre mész valami visszafogott de csinos rucival amiben megmutatod magadat és szemezel vele. Ha tetszel neki akkor majd lép ha nem akkor felejtsd el mert vagy gyáva vagy nem tetszel neki. Ha semmi akkor igyekezz elkerülni hogy kiverd a buksidból. Én is szenvedtem ezért a fiúért évekig. De csak magamat h.lyítettem azzal hogy mindennap nêzegettem a képeit meg a környékünkön lakott. És volt szíves mindig csak nézni mint a birka de nem tett semmit. Amikor meg én tettem akkor meg még jobban betojt. Soha többet nem foglalkozok nyulakkal. A helyzetet nem könnyítette hogy egy suliba is jártunk meg egy helyen is laktunk. És hiába lett nője egy idő után akkor is nézett továbbra is.amikor meg eldöntöttem hog na ebből elég volt pasizok akkor meg a dizsiben szó szerint beállt a pasim hátsójába mutogatni magát hogy de itt vok. Na mondom most mit kezdjek veled. Tojsz tenni bmit is. De az se jó ha másnak is kellek. Végül aztán én még maradtam a suliban ő meg ment Pestre. 3 hónapba telt amire végleg elfelejtettem. 3 évig szenvedtem utána. 1 év múlva belefutottam Pesten. Mi erre is az esély. Hmm..és akkor jöttem rá, hog mekkora ostoba voltam. Én csak a szerelem gondolatába voltam szerelmes.hogy láttam hogy ő is többet érez és nemcsak kihasználni akarna.és onnantól részben folymatosan talonba tartott azzal hogy nézett. Meg h.lyítettem magamat hogy folyton néztem a facebookját. Belekergettem mamagmat a gondolataimmal egy ördögi körbe amihez ö cinkos is volt. Jó tanulság volt. Mert senkit nem voltam képes beengedni az életembe emiatt évekig. Utólag pontosan tudom mit kellett volna tennem. Magasról tenni rá. Elköltözni másik környékre. Letiltani a facebookját hogy ne kapjak ingert arra hogy nézzem. Akkor simán túllettem volna ezen a még melléje talonba is tart dolgon. Dehát ilyen kis romantikus butuska voltam. Totál id.óta.:):):)dehát ez van. Ajánlom neked hogy adj ennek a dolognak egy esélyt úgy hogy flörtölsz vele. Szemezel.igykezz magad lenni. Ne legyenek ott a bnőid mert a pasik nem fognak odajönni ha vannak körülötted. Ha akkor sem lép akkor tegyél meg mindent hogy kizárd az életedből

2019. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

hello:)

na, azóta hogy áll a dolog?

2021. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!