Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Zsömbi hordozókendő- gyakorlat...

Zsömbi hordozókendő- gyakorlat nélkül, első kendőnek megvehetem, úgy hogy tanfolyamra nem tudok elmenni? Videó alapján elsajátítható a kötés? Elég béna vagyok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

ezzel a technikával szerintem mindenki meg tudja csinálni video alapján.

http://www.youtube.com/watch?v=34fF6CbJoPE

2014. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez is nagyon jó video nagyon jól szemlélteti hogy kell.

http://www.youtube.com/watch?v=6_NRExB4vgk

2014. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) nagyon szeretném hordozni a babámat, es olyan klassznak tűnik a kendő!
2014. márc. 10. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van babahordozó klub,de csak akkor mentem le, mikor a lányom fél éves volt és már régen hordoztam, de jó volt, mert megtanultam a szövött kendőt kötni.


Előtte zsömbiztem a gyerek 2 hetes kora óta és egyedül tanultam meg, youtube-ról. Párszor bénáztam, de simán ment. A hátrakötés ment nehezebben, de azt is megtanultam. :)


Szerintem simán megtanulod. :) Tényleg szupi kendő, sokan mondják, hogy nem tudod sokáig használni, de én másfél évig nyúztam. Mondjuk a lányom akkor is csak 9300 gramm volt.:) Sok sikert! :)

2014. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a youtube-ról tanultam meg, hogyan kell megkötni. Nagyon jó volt ez a fajta kendő. Simán megveheted gyakorlat nélkül is, majd belejössz.
2014. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat :) lassan olyan bizonytalan vagyok, hogy kezdem magam a pötire rábeszélni...
2014. márc. 11. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapján nagyon jó videók vannak! Megoldható tanfolyam nélkül is. Lehet, hogy néhány dologra menet közben jössz majd rá, és nem eleve készen kapod az infót, de sokkal előrébb vagy mint kendő nélkül!
2014. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) megérkezett ma a csodaszép pötim! Klassz nagyon!
2014. márc. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!