Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Naponta 1 órát meditálok pár...

Naponta 1 órát meditálok pár napja. Erre ma csindarattával kiesett egy ismerősöm az életemből. Másnak hogyan estek ki amikor emelkedtetek?

Figyelt kérdés
Nyilván emelkedik az energiám a meditálással. Többször is tartottam már egy pár hétig tartó meditációs turnust. Ilyenkor mindig az volt, hogy vagy megjelentek olyanok akik megpróbáltak lehúzni tisztátalan dolgokkal vagy összevesztünk nagy csindarattával intettünk búcsút. Nem bánom hogy kiestek. Csakhogy nekem mindig veszekedéssel esnek ki pár napra rá ahogy meditálásba kezdek. És megfigyeltem már hogy idegbeteg lesz a környezetem is. Apám és anyám is rögvest támadólag viselkedik velem.
2019. szept. 7. 23:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jartam anno jogara és meditaltam is van benne vmi. Van aki ezt nem tudja kezelni felsőbbrendünek tünsz és hat ez ki hat egyik másik emberkére akik negativan reagaljak le.
2019. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#19


Aki elmegy távol-keletre tanulni és indiai népviseletben jön haza úgy hogy közben átkeresztelkedett Maharadz21sa Dzsingiszkánra az tuti nem tanulta meg a lényeget.


#21

Van benne valami

Aki egyfolytában arról áradozik, hogy ő mekkora csávó lett attól hogy meditál az bizony irritáló lehet

2019. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!