Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés miert is...

A szerelmi kötés miert is fekete mágia?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok a szerelmi kötés fekete mágia ha a másik fél tudtán kívül történik... Voltam jósnőnél csak simán josoltatni...tény és való oda vagyok egy pasiert mar évek óta tehat vannak erzelmek... Kirakta a pasit is es ott szinten eszre vette hogy vannak erzelmek,csak harcol az erzeseivel nemtudja mit csinaljon stb. lenyegebe minden igaz volt amit mondott rola... Es most jon az amire nem szemitottam a jósnő maga ajanlotta fel, hogy itt érdemes lenne szerelmi kötést csinalni!!! Erre en azt valaszoltam hogy nem akarok valakit ugy magamhoz lancolni hogy o nem tud rola... A jósnő válasza pedig az volt, hogy nem is tenne meg ha nem latna a masik felrol az erzeseket... Akkor a kerdesem az... Igy is fekete magianak minosul ha az erzesei megvannak felem de megis a tudtan kivul csinaltatnam meg a szerelmi kötést?
2019. szept. 8. 11:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
10es te nem érted a kötés lényegét. Kb olyan mint a drogfüggőség, nem könnyű megszabadulni tőle, az ember, ha nem tudja hogy meg van kötve csak vágyik a megkötőre, nem érti magát, hisz sokszor olyan személy vonzza akit ezelőtt figyelmre se méltatott. Emellett, ha van már kapcsolata, vagy szerelme akkor ez még nehezebbé teszi a helyzetet hiszen a szívével a szerelméhez vonzódna de nem tud megszabadulni a kötő általi függőségtől. És ez nem szerelem csak függés. Akkor is ha a kötést készítők cukormázban tálalják a folyamatot.
2019. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
bocsánat 10es
2019. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat... De felem vannak erzelmei es vonzodasa a ferfinak csak valami mintha vissza tartana es nem mer lepni... Ezért is javasolta a szerelmi kotest a josno... Hátha ad egy kis lenduletet neki
2019. szept. 8. 21:56
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig nem értem, miért akarod megerőszakolni őt.

Egyáltalán nem biztos, hogy kötődni akar!

Amúgy miért nem az egyenes utat választod?

2019. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Képzeld el a fordított esetet!

Te még nem akarnál lefeküdni vele, még csak az ismerkedés elején lennétek. Még nem tudnád, hogy vonzódsz-e hozzá.

Ő óvatosan összekötné a kezeteket, finoman behúzna téged egy wc-be, előredöntene, és hátulról bedugná neked.

Örülnél ennek?

2019. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem csak abban az esetben csináltass kötést, ha ismered és eltudod vele képzelni a párkapcsolatot. Illetve ha ténylegesen vannak érzelmei irántad. Bár az sem garancia, hogy x hónap, év múlva is vele akarsz lenni.
2019. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, azt mondja a jós amit hallani akarsz. Semmi de semmi értelme ezzel foglalkozni, pusztán ablakon kidobott pénz.

A srác lehet lépett volna, de vagy még öt lány tetszik neki rajtad kívül, es van aki jobban azert nem tett semmit. Kb. ez lehet az igazság, nem az érzelmekkel küzdés, mint egy hülye telenovellában. :) Ezek a saját érzelmeikkel küzdő szentimentális férfiak is csak a filmekben léteznek, a valóság ált. sokkal prózaibb, a nők miatt írják ilyenre csóri férfi karaktert. Di caprio sem olyan cuki fiú, mint a Titanicban... Az egyik színésznőnek a fiúját megverette régen a barátaival majd ez miatt évekig pereskedtek...

Visszaterve a jósra, gondolkozz el egy kicsit, miért hiszed el amit mond? Mert miért hazudna ugye? Vagy mert pl. itt is sokan hisznek benne? A politikusok is azt teszik szemrebbenés nélkül mégis nyerőek, mert a hiszekeny együgyű embereket az orruknal fogva lehet vezetni az erzelmeik altal. Nem az igazsagot akarjak hallani, hanem a szepen talalt hazugsagot. Milyen jól néz ki abban az új öltönyben, hogy megnőtt a haja kb. ez minden amit észervesznek. Na meg ha vicceseket mond. "Milyen szellemes"

A jós, hanyszor mondja azt a kliensnek szerinted, hogy " hölgyem ez a pasas nem szereti magát" vagy "nem hölgyem, sajnos nem fog sikerülni a műtét, másfél hónap múlva meg fog halni" stb.

Nem fogja mondani, mert egyrész halvány lila gőze sincs róla, - kb., mint neked, - és mert nem azert mentel oda, hogy negatív hírekkel traktáljon. Nem a levegőbe beszélek, hanem tapasztalatból. Volt hogy egy jost felhivtam ugyanazzal a problemaval 2x, nem ugyanazt mondta masodjara pedig egy napon hívtam. Megkerdeztem egy másikat milyen neme lesz a gyerekemnek, persze tevedett. :) Asztrológusnál is voltam nem egynel életem során kb 50%-ra jönnek be a jóslatok, tippek mert leginkább annak lehet nevezni. De mindenesetre komolytalannak tartom. A vakhitűek biztos azt mondjak erre, hogy rossz jóshoz mentem.

Elmúltam negyven, nem egynel nem kettőnél jártam, hidd el nem veheted készpénznek amit mondanak. Inkább olyan srácra fordítsd a figyelmedet akinek tényleg bejössz majd, csak azt hidd el amit látsz, kerüld a homályos, babonás dolgokat, csak arra jók, jogy hiú reményeket ébresszenek vagy összezavarjanak. Én tudom, hogy itt ezzel a véleményemnel nem lezek népszerű, mert a hitvilágukat nem támogatom, és mert nem fogadnak el más nézőpontokat, de nem érdekel. Ha ma kezdeném újra az életem egy percet sem pénzt nem vesztegetnék ilyen hülyeségekre. Megtanultam a leckét.

2019. szept. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha a pasi lépni akar lépni is fog. Nincs szükség kötésre. Az meg mi a biztosíték hogy ténylegesen vannak érzései feléd és nem csak a jósnő kamuzott? Másfelől, egy ilyen kötés nem "kis lökés" hanem kőkemény erőszak az elmén és a szabad akaraton. Komolyan ezt akarod?
2019. szept. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

17 kommentel értek egyet!

Én is rengeteg jósnál jártam, a zöme azt mondta vannak a férfinak érzései és mivel minden mást az életemben jól megmondtak elhittem, hogy valóban érez irántam!

Régóta ismerem a férfit, egy véletlen folytán kiderült 1 éve kapcsolatban él! Amennyiben felém lettek volna érzései velem kezdett volna kapcsolatot nem màssal!! Csináltattam pár szerelmi kötést, hittem, vártam.....de semmi nem müködött!

Jó lecke volt!

Ne kövesd el ugyanezt a hibàt!!!

2019. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 r.sentinel ***** válasza:
53%
A szerelmi kotesben nincs rovid vagy hosszu ut, az eggyertelmuen fekete magia, olyan energiakra adsz engedelyt amirol a masik nem tud, fuggetlenul hogy vannak erzelmei irantad. Minden beavatkozas a szabad akaratba visszahatast gyakorol rad.
2019. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!