Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés miert is...

A szerelmi kötés miert is fekete mágia?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok a szerelmi kötés fekete mágia ha a másik fél tudtán kívül történik... Voltam jósnőnél csak simán josoltatni...tény és való oda vagyok egy pasiert mar évek óta tehat vannak erzelmek... Kirakta a pasit is es ott szinten eszre vette hogy vannak erzelmek,csak harcol az erzeseivel nemtudja mit csinaljon stb. lenyegebe minden igaz volt amit mondott rola... Es most jon az amire nem szemitottam a jósnő maga ajanlotta fel, hogy itt érdemes lenne szerelmi kötést csinalni!!! Erre en azt valaszoltam hogy nem akarok valakit ugy magamhoz lancolni hogy o nem tud rola... A jósnő válasza pedig az volt, hogy nem is tenne meg ha nem latna a masik felrol az erzeseket... Akkor a kerdesem az... Igy is fekete magianak minosul ha az erzesei megvannak felem de megis a tudtan kivul csinaltatnam meg a szerelmi kötést?
2019. szept. 8. 11:31
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo... Az utolso mondatod kifejtened bővebben? Köszönöm
2019. szept. 9. 20:23
 22/26 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező én nem a 43%-os vagyok, de igaza van. Olvasgass a karmáról. Mindennek amit teszel jónak és rossznak is, hatása van a te életedre. Ha nem is rögtön, de hatása van. Szerinted egy ilyen mértékű negatív beavatkozás egy másik személy szabad akaratába az jó karmát hoz neked? Elárulom nem.
2019. szept. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A nők iszonyú agresszívek tudnak lenni, ha TELJESEN biztosak abban, hogy ennek nem lesz semmiféle negatív következménye.

A kérdező sem válaszolt arra, hogy miért akarja erőszakkal magához kötni ezt a férfit.

2019. szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 r.sentinel ***** válasza:
A szabad akaratba valo beavatkozas, azt jelenti mindenkinek jogaban all eldonteni mit szeretne tenni, merre szeretne lepni,kivel szeretne kapcsolatba kerulni. Amint te energetikailag hatast gyakorolsz azaz az illeto beleeggyezese nelkul akarod osszekotni magadat vele, ott mar nincs szabad akarat, igy a szerelmi kotes megha klasszul is hangzik sokkal bonyolultam folyamatot idez elo benne es benned mint ahogyan azt eggyaltalan sejtened. Minden eggyes dontesedert vallald a feleloseget es ha szerelmi kotesbe kezdtel vallad is fel a kovetkezmenyeket. Minden gondolat es cselekedet kihatassal van rad es masra is, de ha a szabad akaratat vonod meg mastol akkor az bizonyos szintu atvalalast veszel magadra ami nem a te utad, igy rossz dontes, megha eleinte szinesek is a felhok.
2019. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

A fekete mágia az ember sötét oldalával azaz a visszafojtott érzelmekkel dolgozik ettől lesz "fekete"


Így valóban semmi köze a szerelemhez.

2019. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek végtelen MÓDja van. Amit neked ajálnlott, REMÉLEM, egy olyan energiaháló, ami kicsit noszogatja. Ez fehér mágia, és semmi köze hozzád.

Amit általában szerelmi kötésnek említenek itt, az egy olyan energiaháló, ami mindent lesz@rva húzza az egyént egy bizonyos érzésvilág felé egy konkrét személyhez kapcsolva.

2019. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!