Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy szerelmi...

Lehetséges, hogy szerelmi kötés van rajtam?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, valamiért nem működik egyik kapcsolatom sem, és nem tudom megmagyarázni miért, az a se veled se nélküled mindegyiknél, valamiért megromlik és nem tudják se ők, se én, hogy miért, olyan mintha valaki egy szerelmi kötést tett volna rám, még véletlenül se akar működni egyik kapcsolatom sem. Szerintetek?

[link] ebből a 8 jelből 7 igaz rám/ránk.

Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, de nem tudom,mi lehet.



2019. szept. 9. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
igen,ez teljesen logikusan hangzik. Egészen biztos,hogy szerelmi kötést tett rád valaki. Egyszerűen más magyarázat erre nincs.
2019. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Bizony hülyeséget kérdeztél. Szerelmi kötés nem létezik. A kötéslevételért kifizetsz egy csomó pénzt, aztán nem történik semmi. Olyan ez, mint a jóslás. Puszta kuruzslás, pénzlehúzás.


Légy türelemmel, és majd jönni fog az igazi egyszer csak. Te nagyon fiatal vagy még. Mondom ezt 40 évesen.

2019. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Igen!


Le kell feküdnöd velem, és akkor feloldódik.

2019. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez felelősség tagadás.

Tessék felelősséget vállalni és személyiségfejlődést felmutatni!

Kényelmetlen?

hanem változtatsz akkor még nem untad meg eléggé!

2019. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

"19 éves vagyok, valamiért nem működik egyik kapcsolatom sem.."


Mert? Hány van?

2019. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami a linken le van írva az a szerelem első látásra tipikus esete
2019. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerelmi kötés létezik, de nálad nem erről van szó. Attól, hogy illik rád egy listán pár pont, még nem jelent semmit. Ennyi erővel, bármilyen listát veszünk, alapvető tényekkel, hidd el, illene rád a 70%-a. Szóval, ez még nem mérvadó. Az egyetlen ok, ami itt közre játszik, hogy fiatal vagy! Istenem, nem fogod megtalálni a nagy szerelmet 19 évesen. Igen, sajnos ez a komor igazság. Talán lesz egy kapcsolatod, ahol mindketten kölcsönösen vonzódtok egymáshoz. Ha ehhez 25 kapcsolatod lesz, akkor annyi lesz. Ha csak 5, akkor annyi! Ne vegyél magadra, mindenféle leírást, csak önmagadnak ártasz vele.


Másrészt, ha szerelmi kötés lenne rajtad, nem lehetne párkapcsolatod senkivel sem. Mert nem tetszene senki, nem éreznél semmit, csak is egy ember iránt! Éreznél egyfajta húzást valaki irányába. De ha ez előző életekből származó kötés, akkor is meglenne, de nem tudnád ki irányába. Nálad erről szó sincs. Ne vegyél magadra mindenféle ostobaságot. Menj és éld az életed, mert ez az élet maga. Pofán vágnak, kikosaraznak, de mégis a végén valaki szeretni fog, vagy nem. De egy ember biztosan.

2019. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

#7


Ott kezdődik, hogy hülyeség a lista...

2019. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Mivel hiszel a szerelmi kötésben, nyilvánvaló, hogy nőnemű vagy. Miután a pasik két lábon állnak a földön, nem hisznek az ilyen hókuszpókuszban, ezért még ha létezne is szerelmi kötés, akkor sem élnének vele.
2019. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Höh! Médium pasi vagyok magas IQ-val, párom elméjét egy démon fertőzte meg, züllött állapotban van, keresgélek szerelmi mágiát. Hagyjuk a hülye beszólásokat.
2021. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!