Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek ilyen dolgok? Tudok...

Léteznek ilyen dolgok? Tudok varázsolni?

Figyelt kérdés

a napokban már többször is elgondolkodtatott a tény hogy egy részem azt súgja, van bennem valami mágikus.

Nem, nem tudok tárgyakat elmozdítani, és nem ,nem tudok hokusz pokuszokat sem. Viszont egyet tudok hogy valami nincs rendben velem. Nem hiszek boszorkányokban, de tudok hogy vannak emberek akik ilyen adottságokkal születnek. Nekünk a családból minden 2.iknak születendő lány ilyen volt. Vagy is a mamám, az anyám, és még sokan mások. A lényeg hogy én is második lány vagyok a családban. Első tény. Második tény. Nagyon fura dolgokat tudok meg előre. Nem álmodom meg, csak napközben mintha elaludnék villanak be kisebb képek. Anyám azt mondja azért mert nem alszok eleget. De nem ez rémít meg, az rémít meg hogy ezek a képrészletek amik be villanak egy idő után vagy megtörténnek, és akkor csak szimplán deja vu -m van. Vagy csak kötni lehet a dolgokhoz-fejleményekhez. Pl: volt egy fiu, aki nagyon nagyon megtetszett és hát mind minfenki más engem is az érdekelt vajon én tetszem- e neki. Egésznap egy különös dallam járt a fejembe amit sokszor hangosan is dudolásztam, amire a barátnőm felfigyelt, vagy is fel ismerte a dalt. A dal:Winona Oak - He Don't Love Me

A dal egy viszonzatlan szerelemről szól. vagyis ez egy válasz a kérdésemre. Hozzátenném hogy a dalt ezelőtt életembe nem halottam, még az előadóról sem halottam. Ezen kivül nagyon sok dologra kaptam már választ, de azt nagyon sok idő lenne leirni. Szoval jah a kérdésem hogy vajon valami mágikus képességem van vagy mi?



2019. szept. 9. 19:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Te vagy a kiválasztott !
2019. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Szia #10,


--- Apostolok Cselekedetei 1:15-21

Nem részegek ezek, amint vélitek, hisz a napnak még csak a harmadik órájában vagyunk, hanem ez az, amiről Joel próféta szólt: A végső napokban – mondja Isten – kiárasztok Lelkemből minden testre. Fiaitok és lányaitok prófétálni fognak, az ifjak látomásokat látnak, az öregek álmokat álmodnak. Még szolgáimra és szolgálóimra is kiárasztom Lelkemet ezekben a napokban, és prófétálni fognak.

Csodákat teszek fenn az égben, és jeleket adok lenn a földön: vért, tüzet és gomolygó füstöt. A nap elsötétül, a hold vérbe borul, mielőtt eljön az Úrnak nagy és nyilvánvaló napja. Aki segítségül hívja az Úr nevét, üdvözül.


--- Korintusiaknak írt I. levél 13:1-2

Szólhatok az emberek vagy az angyalok nyelvén, ha szeretet nincs bennem, csak zengő érc vagyok vagy pengő cimbalom.

Lehet prófétáló tehetségem, ismerhetem az összes titkokat és mind a tudományokat, hitemmel elmozdíthatom a hegyeket, ha szeretet nincs bennem, mit sem érek.

2019. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%

(..Ettől még nincsen ellentmondás az Ó- és Újszövetségek között.


--- Máté evangéliuma 5:17-18

Ne gondoljátok, hogy megszüntetni jöttem a törvényt vagy a prófétákat. Nem megszüntetni jöttem, hanem teljessé tenni. Bizony mondom nektek, míg ég és föld el nem múlik, egy i betű vagy egy vesszőcske sem vész el a törvényből, hanem minden beteljesedik.

)

Szép napot.

2019. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Valamiért nem lep meg hogy ismét magának mond ellent ez az ócska fércmű. :D
2019. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

"Katolikus hitünkben a prófétaság különleges jelentést hordoz. Az ókori keleten minden nép körében voltak olyan emberek, akik varázslással vagy jövendöléssel foglalkoztak. Ma sem hiányoznak az ilyen jelenségek..."


"A próféta olyan ember, aki Isten kegyelméből a felszínen megjelenő dolgok, helyzetek mélyére lát, és rámutat azok igazi természetére, jelentőségére az üdvösség szempontjából..."


Erdő Péter bíboros homiliája június 15-én, a pap és diakónus szentelési mise alatt, a teljes szöveg itt olvasható:


[link]

2019. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

((Szia,

Én nem szeretnék erőltetni semmit-se vitatkozni. De lehet igazad van: én nem biztos hogy jól tudom a hitemet,.. de eljárók misére és gyónni is. Ha valaki katolikus akkor tudja, hogy ezek mennyire (leg)fontosak.


Ha valóban rossz volna akkor a bíboros nem mondott volna ilyeneket jún 15-én fent, és a jelenlévő koncelebráló Mohos Gábor segédpüspök (..akit Ferenc pápa nevezett ki püspöknek nem olyan régen) vagy bármelyik már megszentelt pap vagy megszentelendő szólt volna neki (sokuk külföldön is tanult teológiát)..


Azt, amit írtam teljesen jó szándékból írtam a kérdésre próbálva segítséget adni.

Béke veled, Isten áldjon mindenkit. :)

))

2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ohm ... köszi a válaszokat :)
2019. szept. 10. 16:58
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Létezik ilyen. Én láttam gyerekkoromban a jövőmből dolgokat (amik be is következtek). Sőt, mivel 12 éves korom óta meditálok, így tudatosan is rá tudok érezni dolgokra (olyan dolgokra, amik pozitívan befolyásolják az életem). Láttam "szellemet", képes voltam megmondani, hogy hol van a földben elhullott állat, beugrottak olyan dolgok másokról, amiket nem tudhattam. Működik az asztrál projekció is (csak én még nem tudom irányítani teljes mértékben).


A "varázslást" felejtsd el, a rituálék csak megkötnek és alárendelnek bizonyos hitvilágoknak. Majd rá fogsz jönni a saját módszeredre, ha itt lesz az ideje.


Nem hinni kell ezekben a dolgokban, hanem csinálni, már akinek van dolga vele. A többiek meg nyugodtan nevessenek csak a homokozójukban a kislapáttal, homokvárat is nagy élmény építeni, de van aki többre hivatott...

2019. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"de van aki többre hivatott..."


pl ilyen mese világban élni, mert a valós nyomorult egysíkú életében nem tudott érvényesülni?

2019. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%

"mert a valós nyomorult egysíkú életében nem tudott érvényesülni"


Oh barátom, el sem hinnéd mennyire tudtam érvényesülni :)

2019. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!