Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek is átverés?

Szerintetek is átverés?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem egy ilyen "jós" műsort, ahol a műsorvezető/látnok azzal érvelt a telefonhívás mellet, hogy aki felhívja őket (és most nem kamuzok) az "pénzenergiát" kap cserébe.Ez ő szerinte azzal jár, hogy pár napon belül 10.000-30.000 Ft üti az ember markát.Ja és azt mondta, hogy ő ezt a pénzenergiát az univerzumból nyeri és csak akkor,csak azon a telefonvonalon "érvényes".


Elgondolkodtam,vajon ha ilyen hatalmas energiákkal rendelkezik, akkor miért csak egy s.zaros műsorvezető?Miért nem küld magának pénzt?


2010. júl. 14. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagy marhaság.
2010. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy átverés.
2010. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó elgondolás, viszont mivel sajnos ilyen nem létezik ezért valamiből meg kell élni. Amúgy gondolkodjunk csak? Lehet mégis működik? Pénzenergiát ad saját magának hiszen mindig van betelefonáló! Akkor csak nem kamu! Épp csak azt nem mondta kinek üti a markát a pénz :P
2010. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Szerintem igen.

Van egy mondás, hogy: Hogyan lehet, hogy még soha nem olvastál olyanról, hogy egy jós nyerte a lottót?! :)


Én hiszek az ilyen dolgokban, de abban nem, hogy valaki az emelt díjas telefonálásom alatt, a hangomból tud nekem jósolni. Ráadásul én úgy tudom, hogy energiát küldeni csak olyannak lehet, akinek már láttad a képét.

Inkább menj el egy jósnőhöz vagy mágushoz.

2010. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

El sem tudjátok képzelni, hogy mekkorákat röhögök ezeken a jósokon.......XDXD


Mami kérdezi:

-Az egészségemre vagyok kínáncsi, hogy milyen lesz!


A jós:

-Hát....a kártyák szerint az ön egészségével nincs minden rendben(erre azért lehet következtetni,mert öreg és,mert mi a fakkért telefonált volna be,persze, hogy azért, mert kíváncsi az egyre romló állapotára)

Figyelni kell a magas vérnyomásra(szinte minden öregnek magas a vérnyomása,ez egy népbetegség)

Izületi problémák,végtagfájdalom(ugyanez)

Jót tenne önnek egy alapos orvosi kivizsgálás(kinek nem?)

2013 áprilisában műtét lehetséges(ki a fas.z emlékszik 3 év múlva arra, hogy mit mondott neki egy jós?)


Szóval kész vagyok az ilyeneken.

2010. júl. 14. 18:55
 6/17 BlackSword ***** válasza:
100%
Eddig pénzzel, hűtővel és nyaralással kecsegtettek... Tényleg nagy a gond, ha csak ennyire telik... Pénzenergia... Nem új valami... Csak eddig külön írtuk... és fizunapon addig kellett, amíg leviszed az 5 számlát a postára és befizeted a pénzt az energiáért is...
2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ezek azt tanulják ki, hogyan beszéltessenek, ezáltal hogyan szerezzenek infót, és hogyan mondjanak hihető féligazságokat, amiket rögtön magadra veszel, sajátodként kezelsz.

Ahogy kérdező is írtad, következtetnek, és láttad, nem mondott betegséget, csak hogy nincs minden rendben, tehát nem téved.

szégyen, hogy így kihasználják a hiszékenyeket, és elsikkad a valódi tehetség, és elvész benne a bizalom.

2010. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha nagyokat nézni. Múltkor az egyik ismerősöm mesélte, hogy egy krumplihámozóval a kezében hadonászott. :/

Az valóban baj, hogy emiatt a sok hülye miatt azokat is hülyének nézik, akiknek tényleg van spirituális tudásuk.

2010. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen az emberi pofátlanság! Egy senkiházi ócska tehetségtelen ember aki érdemleges dolgot nem képes művelni ilyen arcátlan nyilt szélhámossággal csap be embereket. És az nem mentség hogy ilyet csak az ostoba emberek hisznek el, a becsapásra nincs mentség! És ezt nem ingyen teszi! Törvény van arra hogy aki pénzt csal ki másoktól az büntetendő, akkor mit keresnek ezek az ócska pofátlan szélhámosok a TV-k csatornáin?
2010. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Az Uri Geller is nagy rakás baromság! Szerintem ezek csak a pénzt veszik el!
2010. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!