Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez a fekete esküvő miatt van...

Ez a fekete esküvő miatt van vagy csak azért mert újdonság vagyok neki?

Figyelt kérdés
Csináltattam fekete esküvőt és fel is keresett a volt párom, már együtt vagyunk, de teljesen másmilyen mint régen, nagyon féltékeny régen nem volt ilyen, azt akarja hogy mindenhova menjek vele és ne dolgozzak. Ez az újdonság varázsa vagy a fekete esküvő miatt van? Kicsit fullasztó de am élvezem. Face levelezésemet is ellenőrzi ilyenek..
2019. szept. 15. 16:13
1 2 3
 11/26 Mona 76 ***** válasza:
18%
Ma 17:47 Ezt tapasztalatból írod? Te is csináltattál? Vagy mitől vagy ilyen biztos benne? Ez mindenkinek sikerül ez a fekete esküvő mágia csak van akinek nem úgy ahogy szeretné? Nem cinkelésből kérdezem csak érdekel. Köszönöm.
2019. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Az igen... ennek súlyos következményei lesznek, hiába élvezed még a dolgokat. Elég kínos, hogy valakit így akarsz magadhoz láncolni. Önző vagy.. A kamájával, a le nem adott feladataival mi lesz? Most meg itt vergődik veled, ha ez a hülyeség tényleg létezik (fekete mágia).
2019. szept. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%

A volt párod egy narcisztikus, irányítás mániás barom, semmi köze annak, amit csináltál.

Nyílván vaj is van a füle mögött, azért ellenorizget téged.

2019. szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
13as a kérdező a nárcisztikus és irányításmániás, különben eszébe se lett volna magához láncolni valakit aki ezt nem akarja. Majd hamarosan visszanyal a fagyi, lehet most még élvezi, de hamarosan már nem fogja.
2019. szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Sokan írtatok privátot és ugyanazokkal a kérdésekkel. Válaszolok itt, meglesz és mindenki választ kap.

Majdnem 5 hó telt le a kötés és az között hogy újra jelentkezett de nem addig voltunk külön, több mint másfél évig és semmi kommunikáció nem volt köztünk e idő alatt.. De mi úgy mentünk szét szerelmesek voltunk egymásba, abban a másfél éves kihagyásban is szeretett de meg volt sértve, azért szakítottunk mert egy nagyon ronda dolgot tettem nem csaltam meg de hatalmas nagy dologban kamuztam neki sokáig. Ez tönkre vágta önbecsülését bennem való hitét stb! És tudtam hogy az egoja csak ugy törik át ha kérek ilyen segitséget. Se neki se nekem nem volt e idő alatt senkink, neki volt 2-3 egyéjszakás és ennyi. Próbált ismerkedni de nem ment neki mert ugye szerelmes volt belém, én nem is próbáltam.

Ahogy történt: feloldotta a tiltásokat rólam először írt, aztán már telefonált, találkoztunk és azóta együtt vagyunk. 2. talin már hozzá is költöztem.

De ne féljen senki sztem: amit leírtam kiderült nem a kötés miatt van. Átvertem és most ezzel próbálja kikerülni hogy újra ez legyen.

Ja am előbb is sikerült volna mint 5 hó kiderül ő már sokkal előbb akart nekem írni de haverok lebeszélték de 5 hó után már nem érdekelte senki véleménye

2019. szept. 16. 07:04
 16/26 A kérdező kommentje:
De a kötés hatott első időtől kezdve, mert addig próbált ismerkedni, volt hogy randizott is, nem lett 2. randi. Kötés után már nem is próbált ismerkedni senkivel. Szépen lassan dolgozott
2019. szept. 16. 07:07
 17/26 A kérdező kommentje:

Ami még kiderült: 5 hónapig depressziós tüntei voltak, de mióta együtt vagyunk nincsenek már

Ennyi amit el tudok mondani :)

2019. szept. 16. 07:07
 18/26 anonim ***** válasza:
41%
De, ez a kötés miatt van..majd rájössz mikor szép lassan durvulnak el a dolgok.
2019. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
23%
Ez biztos hogy a kötés miatt van előbb utóbb halál lesz a vége.
2019. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, "De ne féljen senki sztem: amit leírtam kiderült nem a kötés miatt van." - miért van az, hogy alig fél nappal a kiírásod után már megvilágosodtál? Ilyenkor gondolkozom el, hogy nem egy újabb relámhozzászólást olvashattunk-e.
2019. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!