Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez a fekete esküvő miatt van...

Ez a fekete esküvő miatt van vagy csak azért mert újdonság vagyok neki?

Figyelt kérdés
Csináltattam fekete esküvőt és fel is keresett a volt párom, már együtt vagyunk, de teljesen másmilyen mint régen, nagyon féltékeny régen nem volt ilyen, azt akarja hogy mindenhova menjek vele és ne dolgozzak. Ez az újdonság varázsa vagy a fekete esküvő miatt van? Kicsit fullasztó de am élvezem. Face levelezésemet is ellenőrzi ilyenek..
2019. szept. 15. 16:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

szipi-szuper!

Most jelent meg nemrég a családon belüli erőszakról szóló angol tanulmány magyar nyelven is.

Lényegében a feleséggyilkosság egy kontrolláló párkapcsolatból nő ki mindig.

Annyira örülök hogy ilyen szépen elintézted magadnak.

hamarosan verni fog, aztán amikor végre nagynehezen kidobod visszajön én megöl.


tuti100!

2019. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Emberek, akik 2019-ben ilyen baromságokban hisznek.
2019. szept. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%
22es, fekete esküvőt nem lehet gyengíteni, megszüntetni, Évike akármit is állít. Ez nem olyan dolog hogy megveszem aztán ha nem tetszik visszaviszem és kicseréltetem vagy visszakérem a pénzt.
2019. szept. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%
Mielőtt az előttem kommentelő gyengítésről szóló bejegyzését bárki furcsának tartaná, elmondanám, hogy kb. egy órával ezelőtt még volt fent itt egy másik válasz, miszerint a fekete esküvő hatását lehet gyengíteni, csak a kérdező írjon Évinek. Sőt a törölt válasz egy másik hasonló fekete esküvős kérdésnél is szerepelt. Onnan is eltűnt. Elég érdekes minden szempontból. Egyáltalán hogy lehet kitörölni a válaszokat? Szinte biztos vagyok, ezek a kommentek mind a szolgáltató tollából születnek.
2019. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen ez így volt, gondolom törölte a felhasználót... a többi is érdekes...
2019. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

En irtam a gyengítésrol szóló választ. Kitorolte az oldal, mert *reklamoztam*.namindegy.:)

Facebook oldalán fent van, hogy meg lehet csinalni.

2019. szept. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!