Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ennek a mágiának a neve?...

Mi ennek a mágiának a neve? Biztonságos? És mi hasznom lenne belőle?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy teliholdkor ki kell menni az erdő szélére, és egy tükröt kell a fára akasztani. Elméletileg a Hold felé kell irányítani, és akkor a halált meglehet látni benne. Meg valami kört kell rajzolni, és akkor biztonságban vagyunk, ha nem mozdulunk ki belőle.
2019. szept. 20. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha ezt rendszeresen gyakorlod olyan biztonságba találod a zárt osztályon miről nem is álmodtal!
2019. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A megközelítésed is hibádzik már, nemhogy ez a ""mágia"" amit használni akarsz.

Te tegyük félre mind a kettőt..


Miért akarod látni a halált? Az majd jön. Én is meghalok, te is, na és? A lényeg hogy addig minden napot 100%osan megélj és élvezz, nem az hogy tudd mikor lesz vége.

2019. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmilyen mágikus hatása. Ja és nem sétálgatnék éjszaka az erdőben a helyedben.
2019. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom látni, csak kíváncsi vagyok, hogy mi ez.


Azt is írták, hogy egy tolószékes ember mesélt erről a dologról, aki váltig állítja, hogy emiatt került oda. Ő is megijedt, és a védelemből kilépett. Egyébként elvileg még enyhébb dolog történt vele.

2019. szept. 20. 22:51
 5/13 A kérdező kommentje:

3.: Miért nem sétálgatnál?

Pár éve még több kilométeres túrákat tettem meg éjszaka, és egyáltalán semmi sem történt. Erről egyébként leszoktam, mert elszaporodtak a vadak, és már az erdő szélén is lehet velük találkozni.

2019. szept. 20. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Pont a vadak miatt, meg a vademberek miatt.
2019. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kíváncsiság egy nagyon jó és egészséges dolog, ahogy az is hogy meg tudd ítélni mi az amit jobb nem kipróbálni.
2019. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Kit érdekel, hogy milyen teli enni magunkat puskaporral?

Ostobaság és halálos lehet.

2019. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek csinálna valaki ilyet?
2019. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ettől én is parázok egyébként.

Kitaláltam, hogyan csináljam meg 100%-os biztonsággal.

Az egyik haverom bevállalta egy kis pénzért, én meg majd távolról figyelem.


Ja és a kört miből csináljuk meg? Mert azért nem akarom, hogy valami baja essen!

2019. szept. 21. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!