Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ennek a mágiának a neve?...

Mi ennek a mágiának a neve? Biztonságos? És mi hasznom lenne belőle?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy teliholdkor ki kell menni az erdő szélére, és egy tükröt kell a fára akasztani. Elméletileg a Hold felé kell irányítani, és akkor a halált meglehet látni benne. Meg valami kört kell rajzolni, és akkor biztonságban vagyunk, ha nem mozdulunk ki belőle.
2019. szept. 20. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amugy ezek az ejjeli egyedul turak sem teljesen normalis dolog szerintem.. eleg para :D
2019. szept. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Só.Szerintem csak videózza le vagy legyen körölüted is só.(Ne sajnáljátok a sót minnél több annál biztonságosabb)
2019. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legnagyobb veszély egy iszákos csöves egy bicskával a kezében. Mellesleg a kör általában a védelem funkciója, valamint sikeresebb egy rítus ha egy körben végzed mert elvileg nem csak a semmiben száll szét az erőd hanem mint a buborékban a levegő ottmarad így fel tudod erősíteni a hatását...? Minden esetre a halállal én nem játszadoznék. Képzeld el mi lenne ha megkapnád a halálod dátumát? Bele lehetne őrülni a gondolatba hogy "úristen már csak tíz évem van, űristen már csak egy hetem van"

De erre kíváncsi lennék, milyen értelemben látod meg? Mint istent, mint Kaszást? Vagy a saját halálodat?

2019. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!