Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent ha valaki Fekete...

Mit jelent ha valaki Fekete Gyertyát küld nekem üzenetben?

Figyelt kérdés
Mit jelent a fekete gyertya egy tisztánlátó szerint? Mert egy tisztánlátónak magát kiadó nő, azt állította hogy átkot küld rám! Pedig én semmit nem tettem ellene! Csak azt állította hogy én is látó vagyok, és nekem még pénzért sem jósólna!Hát ezen megdöbbentem!Míg én szeretettel fordultam felé, és tisztelettudóan, ő ennek pont az ellenkezőjét tette! Én nem a bukott angyal szolgálója vagyok, hanem Isten, Jézus szolgálója! Nem értem mi baja volt velem, azzal hogy én is látó vagyok, és nem akar ezért jósolni nekem. És a modora lekezelő volt, és ellenséges! És küldött egy Fekete Gyertyát, meg hogy leátkoz! Ez Rettenetes, és Undorító! Hogy emberek képesek a gonosszal lepaktálni! Várom a segítségeteket! Előre is köszönöm!

2019. nov. 27. 07:21
1 2
 1/11 dornstadter ***** válasza:
73%

El fogsz kesni a sulibol...

Inkabb reggelizz meg es indulj!

2019. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
a fekete gyertyának szexuális utalása van , csak szólok.
2019. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat akar neked.

De ez miért kérdés, ha le is írta, hogy leátkoz? Nem egyértelmű, hogy ártani akar neked?

2019. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hajítsd ki a fenébe.


Gyújts egy fehér gyertyát, és küldj neki is egyet, nyugodjon le.

2019. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A fekete gyertyát pont hogy védő és átokűző szertartásokhoz használják. Szerintem jobban fél tőled mint te tőle
2019. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kérd mindig az őrangyalod segítségét és ő majd megóv..
2019. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Isten áldjon meg titeket! Igen, én amúgy látó vagyok, és 43- éves nő, de ezeket a szakkifejezéseket nem értem, és nem is áll módomban, sem érteni, sem használni! Engem fentről védelmeznek! Szerintem is megilyedt tőlem, de mit fél egy olyan aki pénzért jósol!? Én nem tartom helyesnek a pénzért jósolást, sosem szoktam pénzt kérni ezért! Csak ha át kell adnom egy üzenetet, azt megteszem! Tiszta szívemből Szeretettel!Már vissza küldtem neki a gyertyaját, és megjegyeztem mellé mosolyogva, hogy nyugodtan átkozz csak boszorkány!Jobb lesz ha elfejted az átkozódást, mert duplán fog vissza pattani rád, engem fentről óvnak, de nem is kicsit! Minden este gyertyát gyújtok 19- éves koromtól kezdve!De én soha sem olvastam nem tanultam, ilyeneket, egyszerűen azt mondtam magamnak 19- éves koromban: Hogy mindenen bennem van, él, létezik, csak elő kell venni! Isten áldjon meg titeket, köszönöm a válaszokat! Szép napot kívánok!
2019. nov. 27. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyertya hosszú mint a hímtag. Nem véletlen azt szinbolízálja. Meg akar spirituálisan becsteleníteni. Védekezni ellene erényövvel lehet. Most a fekete pénteken akciósan vehetsz is egyet.
2019. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy módja van hogy megbékéljen. Küldj vissza neki egy piros gyertyát parfümmel átitatva
2019. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A fehér Gyertyámat küldtem neki vissza áldással! És plusszba amit elküldött fekete gyertyát azt is, de az az övé nem az enyém!!! Égesse magának!
2019. nov. 27. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!