Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti mit gondoltok a telelekinéz...

Ti mit gondoltok a telelekinézisről? Én elkezdtem próbálgatni és sikerült a papírforgatásos dolog. Elég menő meg minden de hogyan fejlesszem tovább?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 11:04
 1/8 anonim válasza:
Fejtsd ki légyszi
2019. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne.
2019. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
használd az erőt
2019. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Nem létezik telekinézis.
2019. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

"...hogyan fejlesszem tovább?"


Fújj rá, úgy még a ceruzát is megmozdítod.

Sokkal tovább senki sem jutott még.

2019. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 -remete- ***** válasza:
Szóval a papirforgatós dolog az oks a kövi lépés takard le egy müa búrával és úgy is probáld meg. Vagy tedd meszebb a kezed. Vásárolhatsz is Egely kereket esetleg azzal még lehez kisérletezni. Vagy pl toll pihe és próbáld megmodítani. Vagy cérna valami bigyót tegyél rá képzeld a kezed hogy kinyul es meglöki. Kb ily3smi
2019. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azok akik nem hisznek benne azok légyszi ne csesztessenek már. Egyébként úgy történt hogy engem elkezdett foglalkoztatni a dolog és megpróbáltam. Sikerült és ennyi. Az utolsónak pedig köszönöm szépen.❤️
2019. dec. 27. 07:25
 8/8 Ozmium42 ***** válasza:

"Ti mit gondoltok a telelekinézisről?"


Te kérdezted.

2019. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!