Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud segíteni vagy...

Valaki tud segíteni vagy tanácsot adni, hogyan lehetek Wicca?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdett érdekelni a téma, de nem nagyon találtam erre a kérdésemre választ. Tudnátok esetleg segíteni? Előre is köszönöm.

2019. dec. 18. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lehet bárkiből wicca, az is lehet hogy bármennyire szeretnél egyszerűen lehetetlen számodra...
2019. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy wiccás közösséget kéne találnod, aztán ott létezik olyan, hogy wiccává avatás. Persze a vallást, mágiát, ettől függetlenül is gyakorolhatod.
2019. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne higgy a lebeszélő gyökereknek, bárki megtanulhat bármit... van magyar szövetség használd a guglit.
2019. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Phuu. Bár azt mondanám, hogy hülyeség, amit az egyes ír, de kb teljesen valid.

Ez egy nagyon ritka aspektus. Volt wicca exem, minden sex után látomása volt. És sok sok egyéb alkalommal, amikor jött valami olyanja. Ezt az érzést kéne gyakorold meditáció alatt, de amíg nem látod be, nehéz rátalálni. Egy érzés, ami ahhoz vezet, hogy szimbolikus látomások segítségével magas szintű üzenetek juthassanak el hozzád.

2019. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
szerintem ne keres ilyeneket, keresd inkább a Jóistent, tőle van minden képesség..
2019. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Winni Spinzo ***** válasza:
Persz van itt valaki aki nem ez a válaszoló és megszállással foglalkozik de még a barátainak sem mondja el. Olyan erős hogy esélyed sincs ellene. Nem ember nincs fizikai formája csak bábjai amik hát... Ha nincs ez jó az alapon működnek nála. Ismétlem nem ez a felhasználó és azért használom így a nyelvet mert uralja ha nem viszel bele KÁOSZT (amihez nem ért maga) ;)
2019. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Winni Spinzo ***** válasza:
Tehát íme egy báb. Én vagyok az egyik bábja.
2019. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Winni Spinzo ***** válasza:
0%
Logikus gondolkodással semmi esélyed
2019. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Winni Spinzo ***** válasza:
0%

Emlékszel percy jackson különleges villámtolvajlási képességére? Na nekem az a látásmód van meg kedves Mesterséges Intelligencia.

Morning show, ja majd jövőre ;)

2019. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Winni Spinzo ***** válasza:
Nem emberalkotta nagyokosok ott a retina másik felén...
2019. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!