Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia, sötét erők,...

Fekete mágia, sötét erők, rontás, szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

Ha kérhetnek most Karácsonyra, ez lenne:

Ha nem hiszel az ilyesmiben, eliteled , undorítónak tartod : menj csomagolni az ajandékokat!


Te!! Viszont aki azért kattintottál ide, mert a szíved is megdobbant mikor a fentit olvastad.

Üdv.

Gondolom Te is Voldemort szimpatizáns vagy, különben ne is szólj hozzá.


Teljesen normális fiatal nő vagyok, egy igen bonyolult kapcsolattal a hátam mögött.

Szerelem a mienk, senki sem csalt meg senkit.

Viszont most külön vagyunk .

Szeretném, ha újra boldogok kennénk, ezért egy vidéken elő magushoz fordultam.

Szerelmi rontast kertem, a legerősebb fajtat, állatot áldoztunk, fizetség gyanánt. Elhatároztam, hogy egy ideig félre teszem a kedves nő státuszt és most várom vissza a szerelmemet.!

Olyanokat keresek, akiknek SZEMÉLYES TAPASZTALATUK VAN!

Egyáltalán nem érdekel, a mi etikus és mi nem ,( szerinted !!! ) mert szart sem tud senki se rólam, se a kapcsolatunkrol.

Ha tudsz velem beszélgetni erről , ez lesz a karácsonyi ajandekom .


Akik meg nevetnek ezen és nem hisznek benne üzenem hogy sokkal tudatlanabbak vagytok mint azok akik hisznek a létezésében. Mert ők tovább látnak az egyszerű hétköznapi kézzelfogható dolgokon, egészen az igazi erők tudattal való mozgatásához. Amit tudományosan már réges-régen bebizonyítottak, hogy igen az ember képes tudatával irányítani, az asztrológia bebizonyította a csillagok hatását ránk nézve, szóval ilyen erős okok és bizonyítások után jobb lenne inkább csendbe maradnotok mint hogy mutogassátok csekély intelligenciátokat amivel oly nagyra vagytok.


Attól mert valami gonosznak látszik, meg nem biztos az! Csak mondom ..


2019. dec. 22. 15:23
1 2
 1/14 Winni Spinzo ***** válasza:
39%

"Fekete mágia, sötét erők, rontás, szerelmi kötés?"


Üdvözöllek a 2019-es Magyarországon! Tapsot neki!

2019. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Attól mert valami gonosznak látszik, meg nem biztos az! Csak mondom



Viszont a szerelmi kötés és fekete mágia az. Csak mondom....de majd rájössz ha tönkrement már az életed, és vissza akarnád kapni a lelked amit eladtál.

2019. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerintem tudod mi a baj? Hogy nem tudtok olvasni .

Miért kommentelsz ha nem hiszel benne? ( ezt az első kommentelonek)

Miért kommentelsz ha elitelsz érte ? Van véleményed a témáról ? Oké ! Elfogadom . De akkor mondd el, hagyjuk már ezt a karma visszaüt dolgot .

Ezek csak szavak így .

De ha van konkrét példa akkor szívesen fogadom , köszönöm .

2019. dec. 22. 17:00
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

2#, nem fedném fel magam, de istenben lévő értelmem a plafont verdesi a földi ember skála-tartományában.

A biblia is írja, hogy minden helyzetfüggő. Amit fekete mágiának hisz, nem biztos hogy az, ha megfelelő ember végzi.


Kérdező, gondolom nem rontást végeztek, csak így hívod.

Látlak. Miben segíthetek?


Kérlek privátban válaszolj.

2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ki beszélt itt a karmáról? Én a démonról beszéltem akivel alkut kötöttél :-D De vicces hogy úgy csinálsz fekete mágiát hogy nem nézel után mivel is fog ez járni rád nézve. Ha van egy kis szerencséd akkor kamu az egész. Ha nincs...hát akkor imádkozom majd érted, hogy viszonylag kevés szenvedéssel érjen majd el a vég.
2019. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó .

Akar hiszed, akar nem ... van agyam és utána is jártam a dolognak

De tudod ez oylan, hogy az én apukám anno megbízott bennem és elengedett szórakozni , a barátnőm apja meg nem ugyanúgy gondolkodott.

Szóval ki így gondolja , ki úgy.

Ha van konkrét eseted , irj róla. Ha nincs akkor meg nem kell ez az imadkozom érted dolog. Kinek mi a rossz , nézőpont kerdese.

Gondolhatsz Te Barnit . Esküszöm nem érdekel .

Hidd el fel kellett szivnom magam , hogy egy iylen szertartást végig csináljak .

Ha Te azt gondolod könnyű dolog egy iylen, tévedsz.

Nagykn nehéz volt . Viszont ha azt kibirtam, akkor egy lehúzó komment .. hat ..

Szép estet

2019. dec. 22. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Imádkozz Orbán urunkhoz ő megvéd a gonosztól minket.
2019. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen pontosan tudom hogy nem könnyű, volt benne részem. és az utána következő rövid boldogságban és a hosszú szenvedésben is. Ha utána néztél volna rendesen (én sem tettem) eszembe se jutott volna ilyen erőkkel alkut kötni.
2019. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

A szívem is megdobbant ! Dob-dob-dob

Megyek mégis, mert morális holtakkal nem jó társalogni.

Dob-dob-dob

2019. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Én eléggé benne vagyok a mágiában... "Fehér" mágiás vagyok.

Szerelmi "kötés" helyett kapcsolati áldást is kérehttél volna ami egy olyan kötés ami mély és tiszta. Olyankor nem a másik bele egyezése nélkül csinálja az ember hanem mind2 fél szeretné elmélyíteni a kapcsolatot. Ide nem kellenek szellem lények, démonok. Ez egy fogadalom amit az emberek szemtől szembe csinálnak és mondanak + nem a másiknak teszel fogadalmat hanem magadnak! Így karma súly sincs!

Hogy miért magadnak fogadod? Mert többnyire az emberek másoknak többet hazudnak és vernek át mint saját magukat. Sokkal nagyobb súlya van annak amit magadnak fogadsz mint amit másnak. Nem kell áldozni semmit senkinek még is egy olyan tiszta érzelmi kötődés alakul ki a két fél között hogy a legnagyobb fekete mágia is elbújhat mellette és nem csapódik vissza az életedre negatív dolgokkal. Ez nem teszi tönkre az életed mert nincsenek szellem lények, démonok akik követelőzhetnének. Ez egy szakrális "esküvő". Akik meg szerelmi kötést csináltak fekete mágiával üzenem nekik hogy erre is van megoldás le lehet venni hogy megszabaduljon a tehertől. :)

2019. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!