Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia, sötét erők,...

Fekete mágia, sötét erők, rontás, szerelmi kötés?

Figyelt kérdés

Ha kérhetnek most Karácsonyra, ez lenne:

Ha nem hiszel az ilyesmiben, eliteled , undorítónak tartod : menj csomagolni az ajandékokat!


Te!! Viszont aki azért kattintottál ide, mert a szíved is megdobbant mikor a fentit olvastad.

Üdv.

Gondolom Te is Voldemort szimpatizáns vagy, különben ne is szólj hozzá.


Teljesen normális fiatal nő vagyok, egy igen bonyolult kapcsolattal a hátam mögött.

Szerelem a mienk, senki sem csalt meg senkit.

Viszont most külön vagyunk .

Szeretném, ha újra boldogok kennénk, ezért egy vidéken elő magushoz fordultam.

Szerelmi rontast kertem, a legerősebb fajtat, állatot áldoztunk, fizetség gyanánt. Elhatároztam, hogy egy ideig félre teszem a kedves nő státuszt és most várom vissza a szerelmemet.!

Olyanokat keresek, akiknek SZEMÉLYES TAPASZTALATUK VAN!

Egyáltalán nem érdekel, a mi etikus és mi nem ,( szerinted !!! ) mert szart sem tud senki se rólam, se a kapcsolatunkrol.

Ha tudsz velem beszélgetni erről , ez lesz a karácsonyi ajandekom .


Akik meg nevetnek ezen és nem hisznek benne üzenem hogy sokkal tudatlanabbak vagytok mint azok akik hisznek a létezésében. Mert ők tovább látnak az egyszerű hétköznapi kézzelfogható dolgokon, egészen az igazi erők tudattal való mozgatásához. Amit tudományosan már réges-régen bebizonyítottak, hogy igen az ember képes tudatával irányítani, az asztrológia bebizonyította a csillagok hatását ránk nézve, szóval ilyen erős okok és bizonyítások után jobb lenne inkább csendbe maradnotok mint hogy mutogassátok csekély intelligenciátokat amivel oly nagyra vagytok.


Attól mert valami gonosznak látszik, meg nem biztos az! Csak mondom ..


2019. dec. 22. 15:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem olvastad el jól amit írtam kedves utolsó .

Nem tudunk egymással szemben fogadalmat tenni, mert épp nincs velem .

De koszi a választ.

2019. dec. 22. 22:06
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha annyira igaz lenne a szerelem köztetek akkor nem mentetek volna szét ugyebár. Csak te szeretnéd azt hinni hogy az volt.

Egyébként... nem vagyok egy mágus, de már megbocsáss, mi az a szerelmi rontás, nem szerelmi kötést szoktak inkább csináltatni? :D

2019. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%
Úristen.. Ennyi baromságot összehordani..fekete mágia , rontás, stb.. Ez nem a boszorkányok kora.. bár azok se léteznek..kár hogy már nem üzemel az OPNI!!
2019. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Megpróbálok segíteni neked, ingyenesen. Ha kéred a segítségem írj!
2019. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!