Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fog az átok, ha az illető...

Fog az átok, ha az illető fotóját gyertyaláng felett elégettem "jót" kívánva neki?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen átok általában visszaszall arra aki kéri. Jó ezzel óvatosnak lenni.
2020. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Az lesz a sorsa ami neked is.


Magaddal is csinálod...

2020. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor most átok vagy jó kívánság?

Jó lenne eldönteni, ha jót kívánsz az nem átok...

ha átok az nem jó...

vannak szokások, akik karácsonykor a kívánságaikat, levelüket elégetik a kandallóban.

2020. febr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem egy látó azt mondta, hogyha nem félsz tőle, hogy visszaszáll, akkor nem is fog. Lepereg rólad. Nekem már nincs mit veszítenem, úgyhogy nem félek, ha visszaszáll. Csak szálljon egy kicsit oda is, ahova kívántam. Utolsó meg mit kötekedsz? A "jó" - t idézőjelbe tettem, nyilvánvaló, hogy rosszat kívánok neki, csak a kérdés nem lehet túl hosszú, ezért ott nem írtam körbe.
2020. febr. 9. 04:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg jó. Ok. Viszaszál.... Legyen. Nekem úgyis mindegy. De előtte azért megteszi a hatását a másiknál is? Vagy rögtön "visszaszáll"....? 😊Honnan száll vissza?
2020. febr. 9. 04:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként vmit érhet.... Mikor elment, akkor nagyon elkívántam.... Több hónap múlva jött a cuccaiért, szakadt gatyában, elöl kitörött foggal (csak úgy kiesett.... Mondta ő) és tönkrement az autója (mondta ő). Én meg nagyon sajnáltam.... (Mondtam én...)
2020. febr. 9. 04:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nálad lesz büdös a lakásban.
2020. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
😁
2020. febr. 9. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Mit követett el hogy ennyire haragszol rá? Illetve miért vagy ennyire magad alatt, hogy azt mondod, neked már úgyis mindegy? Amúgy a sors visdzaadja neki akármit is követett el. Neked pedig jobbulast. 😉😊
2020. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog semmiféle átok! Butaság hinni benne!
2020. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!