Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötésre mi a garancia...

Szerelmi kötésre mi a garancia, hogy az illető aki hozzám lett kötve kezdeményezni is fog?

Figyelt kérdés
Ès nemcsak csendben magában kezd rajongani értem. Mert a való életben hányszor előfordul, hogy valaki simán beleszeret valakibe és sosem realizálódik a dolog, mert egyik se kezdeményez.A kérdés elméleti, a kötésben csak akkor hinnék ha képes lennék rá, vagy áldozata lettem volna.
2015. szept. 17. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ostobaság az egész, semmilyen garancia nincsen rá, mivel nem működik.
2015. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mulyát köttettél magadhoz akkor ugy kell neked!:-)))
2015. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Agent J ***** válasza:
100%
Három hónap garanciát kapsz rá, ha jól tudom.
2015. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

Semmi, miért lenne garancia?

Arra van garancia, hogy nem sikerül a kötögetés.

2015. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelmi kötés nem generál szerelmet, csak vágyat. Szóval a csendes szerelmes rajongás eleve ki van lőve. Sokkal egyszerűbb, és hatékonyabb, ha te kezdeményezel, és nem szórakozol előtte kötésekkel, mert akkor nem kell számolnod esetleges nem várt mellékhatásokkal, vagy sikertelen kötéssel.
2015. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már hogy próbálkoznék ! Ennyire idióta azért nem vagyok 😊
2015. szept. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!