Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok. Mit tegyek?

Átok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap megatkozott egy jós wudu babaval, mivel az altala ajanlott szolgáltatas nem erdekelt es nem akartam kifizetni azt a rengeteg pénzt amibe kerult volna.Megatkozott, atkuldott egy képet egy elegetett wudu babarol ami tele volt szurkalva gombos tukkel. Szerintetek most mit tegyek?

2020. márc. 20. 09:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Felejtsd el!


KAMU, hisztéria! Hülyéknek szóló parasztvakítás

2020. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Igen jó lenne, ha igy lenne... Egy szolgáltatást kerdeztem tole, amiert rengeteg penzt kert volna. Mondtam koszonom nem kérem mert nagyon sok. Többször ram irt, zaklatott, hogy ad reszletfizetest és nala eddig mindig minden sikerült, neki van errol vallalkozoija stb stb.


Mondom akkor valamit mutass legalább amibol, esetleg latom, h tényleg működne a dolog. Aztan erre kaptam egy erdekes valaszt. En erre letiltottam, h ő egy szelhamos,o emailbe megfenyegetett, aztan kuldte az atkot, küldte az elegetett wodo babat tele szurkalva

2020. márc. 20. 09:29
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Küldj vissza egy képet egy égő fehér gyertyáról.
2020. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Szélhámos. Emlékeztesd, hogy az átok - főleg ha semmi indoka nem volt rá - visszaszáll.


Én őszintén szólva nem nagyon hiszek ebben (azt sem mondom hogy nem létezik, számomra semleges) de ha ő ezzel foglalkozik, akkor ő igen. És remélhetőleg kicsit elszégyelli magát, vagy megijed.

2020. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az átok visszaszáll arra aki megátkozott valakit úgyhogy…
2020. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Annyira irta, hogy ő vállalkozó es nem tehetek ellene semmit. Igy elmondott mindenféle r... - nak es aztán megatkozott.....
2020. márc. 20. 10:17
 7/33 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy reggel úgy is ebredtem, hogy fajt a gyomrom Iszonyúan..
2020. márc. 20. 10:19
 8/33 anonim ***** válasza:
Ki ez a nagy mágus?
2020. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Így hatni fog,ha hiszel benne.

Ha nem.hiszel benne N hat.

2020. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Add már meg az elérhetőségét kérlek. Kap tőlem olyan átkot hogy többet nem fenyegetözik.
2020. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!