Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A koronavírusnak nem lesz...

A koronavírusnak nem lesz vége? Ellenben hirtelen beköszönt majd a dimenzióváltás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

„attól még továbbra is hordozó marad és fertőz”


Egy darabig talán fertőz, de idővel, mivel a szervezete előállította az ellenanyagot, ki fog halni belőle a vírus. Vagyis egy idő után nem fertőz.


„A védőoltásról meg az a véleményem, hogy ezáltal szándékosan lefertőzik az embereket.”


Ez így úgy hangzik, mintha oltásellenes lennél. Pedig az oltás hasznos. Tulajdonképpen egy legyengített virus beadásával „bemutatják” a szervezetnek, hogy mi az, ami ellen immunanyagot kell a szervezetnek előállítani. Ha ez elég időben megtörténik, egy jól működő immunrendszer addigra kidolgozza az ellenanyagot, mire találkozik az igazi, fertőzőképe vírussal.


A hozzászólásod többi részével egyetértek, hogy miért van karantén. Eleget is teszek neki, kb. 3 hete ki sem léptem az utcára.

2020. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Meton ***** válasza:

Tulajdonképpen igazad van, valóban csak rövid ideig fertő, aki már meggyógyult. Remélhetőleg ki is várják ezt az időt. Filmen láttam olyan verziót, hogy a szervezet rezisztens lett a vírusra. Vagyis ellenáll neki, de nem pusztítja el. Nem tudom, ez mennyire lehetséges.

A védőoltás esetén valóban egy legyengített vírust kap a szervezet, amit elvileg képes kivédeni. Viszont az influenza esetén nem ritka, hogy aki védőoltást kapott, az is megbetegszik. Talán nem fertőz, mert legyengített vírust kapott, de még megbetegítheti. De ha egy koronavírusról van szó, amit tömegesen adnak be, akkor ebből lehet egy sokkal nagyobb probléma is, mint amit eddig jelent, védőoltás nélkül. Igen valóban fenntartásaim vannak a védőoltással kapcsolatban.

A harmadik megoldás az ellenszer. Valami olyasmi, mint a penicilin. A penicilinnel az a gond, hogy elpusztítja a betegséget, de a szervezet immunrendszerét is. Persze ha innen nézem, lehetetlen igazán jó megoldást kitalálni. Én a karanténra szavazok, még a legjobb, ha az emberek nem találkoznak a vírussal semmilyen formában. Maga a karantén persze túlzás, de egy életmód váltás segíthet.

2020. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A vírus kérdés letudva, mi a helyzet a dimneziós kérdéssel?
2020. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!