Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Végeztem az éjjel szerelmi...

Végeztem az éjjel szerelmi kötést. Szerintetek minek köszönhető volt, amiket átéltem közben?

Figyelt kérdés

Természetesen fehér gyertyát égettem az éjjeli szekrényen az ágyam mellett és fekvés közben teljesen kizártam minden gondolatot. Csak arra koncentráltan nagyjából egy órán keresztül, hogy belém szeret és újra jelentkezni fog, mindezt mozdulatlanul és éreztem, ahogy a szívemről körkörösen mozgott valami, ami enyhíti a szívem "nehezét" úgymond és a végére mintha teljesen el is tűnt volna az a bizonyos "nehéz". Közben időnként mintha kissé epbóbiskoltam és mintha furcsa, más nyelvű hangokat hallottam volna, kacajt, és beszélgetéseket is magyarul. Mit gondoltok? Ezek az energiák mozgásai lehettek? Én szerintem igen, hisz azután az egy óra után, mikor annak a "nehéznek" a java eltűnt már forgolódtam, sőt annyira megszomjaztam, hogy hoznom kellett be inni, és vagy 2,5 vizet megittam szinte azon nyomban. Utána is folytattam, bár akkor márcsak időnként tudtam elérni, hogy csak arra gondoljak, elbóbiskoljak és hangokat halljak belül. Néha rásegítettem azzal, hogy a telefonom beállítottam, hogy 30 percig maradjon fent a kép és szívem választottjának fotóját tettem a gyertya mellé. Így is aludtam el.

Mit gondoltok? Én életemben először csináltam ilyet. Kíváncsi vagyok a véleményetekre



2020. ápr. 3. 07:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Üvegedénybe helyeztem a gyertyát
2020. ápr. 4. 17:14
 12/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Nos, a helyzet az, hogy mindenki annyira naívan áll a szerelmi varázslatok hoz, mintha csak újévi gyertyaöntés lenne. Aztán pislognak, amikor elkezdődik az életükben a pokol...


A helyzet az, hogy minden (működő) szerelmi mágia... fekete mágia. Ha képtelen vagy vonzalmat fenntartani vagy elindítani a másikba, emberi csábítással, akkor ezen felül minden más mód az emberi szabad akarat sárbatiprása. Ezért ez gyakorlatilag egy átok, amihez rosszindulatú szellemek, démonok kötődnek, és bár még lesz az áhított szerelem, de sokszor nem úgy ahogy az illető akarja. Valós példák. Hölgyike mellett maradt élete szerelme, de a férfi találkozott a lelki társával idő közben, és nem tudta elhagyni a hölgyet, a mai napig csalja a szerelmével, akivel gyerekük is lett, míg a hölgy nem tud teherbe esni.

Másik kedvencem: hölgy magához láncolta a férfit. Boldog volt vele 2 évig, de a férfi elkezdett megkattani. Olyan szokásai, dolgai lettek amik már megrémisztették a nőt. És most már ő akar tőle menekülni, de egy szerelmi átok... azt a sírós után is fizetned kell. A férfi teljesen rá van tapadva, ellenőrzi mindenét, és volt, hogy bezárta a saját lakásukba.


Szóval a szerelmi kötésekkel az a baj, hogy ha nem azt az illetőt közös meg, akit tényleg neked szánt az élet (azt meg felesleges is), csak a pillanatnyi önzőséged és türelmetlenséged miatt, magadhoz láncolsz egy szerencsétlent, annak meg kell fizetned az árát!


Úgyhogy tedd össze kis kezed és reménykedj, hogy ez csak valami feminás délutáni butáskodás, nem pedig egy müködő dolog, mert a "szerelmeddel" együtt magadhoz fogadós majd a poklot is aki behajtja rajtad kamatostul az árát!

2020. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell félned semmitől,nem csináltàl semmit! Kicsit àtmentél más tudatállapotba, mindenki megy mielőtt elalszik csak nem emlékszik rà. Nem csinàltál kötést, csak fantáziáltàl. Ne is csinàlj! Nem javaslom! Ahogy írja fentebb valaki a negatív példákat, olyan! Boldogtalan kötődés. Taoasztaltam...többször. Semmissé tettem mindent, egy ideje nem csinálom és nem is tervezem, semmi ilyesmit. Ez nem csak szerelmi kötésre vonatkozik!
2020. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!