Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy jézusi képességű táltos...

Egy jézusi képességű táltos azt mondta, hogy egyházi átok van rajtunk, mit tegyek? Létezik ilyen, higgyek neki?

Figyelt kérdés

Egy e-mail címet, és egy nevet kellett neki küldenünk, nekem is és anyának is azt írta, többek között, hogy egyházi átok van rajtunk. (személyesen nem találkoztunk, csak egy e-mail váltás volt onnan keresztül állapította meg) "Mostanában" tényleg szinte minden dolog rosszul sül el.

Mi a véleményetek? :(



2020. ápr. 17. 11:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy táltos csak annak hívja magát, én már a "jézusi képességű táltoson" leragadtam.

Kérdezd meg milyen táltos, legalább 5 kategória van azon belül.

én voltam gyógyítónál, amit ő csinált az működött, más szóval hiteles volt, ez az e-mailos 'homeoffice' módi nem igen jön be

2020. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.. miért lennék?
2020. ápr. 17. 12:38
 13/27 anonim ***** válasza:
Milyen felekezethez tartoztok?
2020. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy troll vagy-e egy olyan világban, ahol táltosok is élnek:) Azt nem te mondod meg, hogy troll vagy-e.
2020. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#14 elég ha azt mondod, hogy nem hiszel benne, nem kell hozzá trollkodi is 😉

3 féle ember létezik, van aki hisz benne és van aki nem...🤔

2020. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Keresztények vagytok és táltoshoz fordultok?

Ráadásul olyanhoz, aki "jézusi képességűnek" titulálja magát?

Tudjátok-e, hogy Jézus az Atyjától kapta képességeit, rajta kívúl senki más, tehát aki mégis ezt állítja magáról, az hamis próféta, istenkáromló?

.

Sncta simplicitas!

2020. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jézusi képességei vannak, akkor küldd már el a számát, van itthon egy csomó víz, ami bornak jobb lenne.

Nyilván trollkodik, milyen keresztény az aki nem olvasott bibliát és hisz az ilyen táltosokban, hagyjuk már.

2020. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
"Azt lehagytam, hogy hiszünk Istenben és szoktunk imádkozni." Milyen vallásuak vagytok? Az egyházi törvényeket megsértettétek-e? Templomba jártok? Papot vertetek (vagy egyéb modon bántottatok) meg?
2020. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem, soha.
2020. ápr. 17. 15:49
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod csak azt furcsálom az egészben, hogy "Jézusi képességekkel rendelkező táltos" aki azt mondja, hogy "egyházi átok" van rajtatok és mind ezt online...

Én annyit mondok, mondani lehet... Miért ne mondaná ha ő elvileg hitetlen pogány, S te hívő mégis öt kerested fel, az Úr helyett. Amit megneszelhettek az inkvizitorok (mert miért ne) és megalkották...

Remélem hogy nem fizettek érte.

2020. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!