Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan mágus, boszi, aki...

Van olyan mágus, boszi, aki hatásos szerelmi kötést végez? Én csak csalókkal találkoztam eddig. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Van olyan ember aki szerelmi kötést ,csinál és nem humbuk, de ez inkább fekete ,mint fehérmágia! Viszont ha valakit össze kötnek így leélhetnek akár egy egész életet, veszekedéssel ,nagyon rosz kapcsolatban , ha véletlen szétmegy a kapcsolat ,soha nem lesz boldog egyik fél sem. El is kell tudni ezt oldani nem csak, megkötni és aki felrakja nem fel tétlen tudja oldani is. Nem akarod azt a szerelmi kötést, nem ér annyit az egész ha szabad akaratból nem megy.
2020. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha létezne ilyen, börtönben lenne a helye. A mentális erőszak is erőszak, a nemi erőszakkal lenne azonos súlyú... még jó hogy ilyen nem létezik.
2020. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Igen van csak ritka mint a fehér holló.

NEKEM egy valaki segített

2020. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
En magamnak csináltam és sikerült. Leírom a tapasztalataim szívesen, aki kíváncsi.
2020. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!