Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A keresztények miért üldözik...

A keresztények miért üldözik és ítélik el az okkultizmussal foglalkozó embereket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a keresztényekben sokkal nagyobb a gyűlölet és a megvetés azok iránt, akik másképpen gondolkodnak esetleg más vallásokat követnek, mint ők. Tapasztaltam olyat is, hogy keresztények nyíltan fenyegettek boszorkányokat és pogány vallású embereket, azzal, hogy megverik őket és az isten majd ítélkezik felettük. Mindezt azért, mert másban hisznek és más ideológiát követnek. Sokkal nagyobb ellenszenvet és gyűlöletet tapasztaltam a keresztények oldalán, mint mondjuk az általuk üldözött és szándékosan befeketített sátánisták és pogányok oldalán. Tehát amikor különböző sátánista ágazatok mint például a hagyományos, tradicionális sátánista rendek, a spirituális sátánisták nyilatkoznak a kereszténység ellen, akkor elgondolkodom azon, hogy tényleg nekik van igazuk mert ellenkezőleg, a keresztényekben sokkal nagyobb a harag és a gyűlölet és ellenben ők üldözik a másképp gondolkodókat. Tehát én azt vettem észre, hogy akik más vallásban hisznek, azt nekik üldözni kell.

2020. máj. 15. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Fegyverről nincs szó, csak éppen "a pokol tüzén fog égni az örökkévalóságig" aki bűnözik, de minden bűn.


Én értem hogy elolvastad a bibliát, de olvass már el egy másik könyvet is.


Miért véded a világ legundorítóbb vallását?

2020. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mit is mond Jézus az egyik bűnös latornak?

Bizony mondom neked, még ma velem leszel a paradicsomba....

Hát nem úgy tűnik, hoggy a pokolra lett volna küldve.


Aztán azz vesse rá az első követ aki nem védkezett....


Nem úgy tűnik hogy az elitélésről szólna a példa....


De biztos titkon mindenkit a pokolra kívánt Krisztus karaktere, de valahogy sehol sincs leírva, és az erről szóló utalások is hiányoznak....

2020. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
De miért baj az, hogy én mást követek, nem a tömeg által elfogadott ideológiát? Miért baj az, ha tudok azonosulni a gonoszsággal? Miért baj az, ha számomra taszítóan hatnak Jézus tanításai? " 10 parancsolat " Miért kellene nekem bármiféle parancsolat? Miért kellene nekem tartani attól, hogy a társadalom mit gondol rólam? Miért kellene egyáltalán foglalkoznom azzal, hogy a nézeteim mennyire ütköznek a társadalom erkölcsi szabályaiba? Egyáltalán miért kellene nekem egy hullámhosszon mozognom a társadalommal?
2020. máj. 16. 21:25
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért baj, hogy a gonoszsággal akarsz azonosulni?

Most ez komoly?

Miért baj ha megerőszakolom a szmszéd családját?

Mert mem normális és mások életében teszek lárt azért baj...

Egyébként Jézusnak nem volt tízparancsolata....

Valami csak úgy tudna taszítani ha ismernéd, így vsak egy számodra elképzelt ellenségtől rettegsz, ami akár teljesen más is lehet, mint amit elképueltél.


És senkit nem érdekel az hogy más hullámhosszon mozogsz a társadalommal, én is más hullámhosdzon mozgok.

Ez akkor lessz gáz, ha ezzel mások jogait csorbítod.

2020. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Üldözik? Na ne viccelj...

Az hogy elítélik őket abból ered, hogy sátáni eredetűnek tartják az ilyen pogány vallásokat és az okkultizmust magát.

Mindazon által, a viselkedés amit leírtál ellentmond a keresztény tanoknak, hithű keresztények nem viselkednek így, maximum képmutatók és pozőrök.

2020. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!