Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tudtok (vagy egyáltalán...

Mit tudtok (vagy egyáltalán létezik?) sötét energia?

Figyelt kérdés
Nem,nem feltétlen az Űrben levő sötét energiára gondolok (bár ha valaki szerint összefüggésében van szívesen meghallgatom). Hanem ugye mágiához energiát használunk. Az amit én hallottam eddig az,hogy az energia egyfajta és attól függ mire és ki használja, attól változik a természete stb. Viszont létezik esetleg olyan vagy tapasztaltatok már olyat, hogy van egy másik egy sötét energia? Amit szinten lehet jóra és rosszra is használni. Egyszerűen anyagában és természetében is más. Másképp kell/lehet vele bánni.
2020. máj. 27. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szóval, én úgy tudom hogy sötét energia=Negatív energiábol "árad". Szerintem létezik, tapasztalatom nincs de hallotam azt hiszem hogy ha valaki sötét energiát próbál azt nagyon nagy valószínűséggel megszálja valami szóval nagyon nem pozítív dolog.

(Neharagudj ha félre értettem) :D

2020. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából én is így tudom, de nem erre lennék kíváncsi, hanem akkor egy fajta energia van? Egy amit lehet pozitívan és negatívan használni? Vagy van más, fajta aminek egész más a szerkezete a természete? Eddig én is úgy gondoltam,hogy egy van és mindkét oldalát tapasztaltam. De most azt hiszem ez valami más. Nem negatív de mérőben más és talán érősebb ...
2020. máj. 27. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A használója szándéka szerint színeződik igen és önös céloknál egyre sötétebb lesz,viszont az is ritka,hogy valaki kristálytiszta teremtőenergiát vonzzon magához és ezzel tudatosan "dolgozzon",mert az színarany és a lélek alkímiája szerint olyankor te magad vagy a tégely amiben az információk alapján megteremti és kiárasztja amit talál...ez egy önkéntes beengedés a részedről és a mágia magasiskolája amihez természetesen nem értek,de meg sem tudom fogalmazni :) ....ami a lényeg,hogy az általad behívott energia már eleve színezve van és többnyire arról a szintről érkezik amire használni akarod így az erejét is meghatározod...

Viszont a sötét energiának is vannak minőségei,ahogyan a forráshoz közelítesz az alsóasztrál,démoni sík is egyre tisztább és szellemibb (erősebb) lesz attól függően honnan merítesz...egyébként van egy ilyen sötét letisztult energia amit énis érzékelek a kollektívben és "nem volt itt mindig" azt is tudom honnan van,de ezt most nagyon hosszú és bonyolult lenne,ha nem haragszol...és nem negatív,hanem nagyon is kiegyensúlyozott,mert "rend" van benne..

2020. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) esetleg ha lesz időd és energiád kifejtenél kérlek csak annyit, hogy ez az újonnan érzékelt energia mégis mit takar?..
2020. máj. 27. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
De most mit érzel? Milyen energiákat? Egy sötétet és egy milyet? Mert a különböző elemeknek is különböző az energiájuk.
2020. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából azt hiszem olyan mint egy másik éter....De érősebb és tisztább viszont sötét és hideg. Nem arról van szó,hogy másra használom az eddig megszokott energiát. Ez teljesen új és más ebben biztos vagyok.
2020. máj. 28. 08:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alapelemek energiáival tisztában vagy? Nem azokból tapasztalsz?
2020. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen de ha nem gond írok privát üzit és kifejtem. Én elég "fura" vagyok.
2020. máj. 28. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as ill. 2. vagyok...Ez a "fura" vagyok érzékelés engem is érdekelne ha nem probléma nekem is elküldhetnéd privátban..


Szerintem a Lucifer-Ahrimán páros energiáját érzékeled.Előbbi már több ezer évvel ezelőtt lehorgonyozta magát ide tanítási célzattal,de Ahrimán csak nemrég érkezett főleg a transzhumán jövőt építeni..Ők azt mondják a kettőt nemigen lehet különválasztani,pedig sokak szerint nagyonis..utóbbi sokkal ridegebb életellenesebb,torzabb ugyanakkor tiszta...

Asztrálutazók szeretik emlegetni,hogy odakint találkoznak a "kinti tudatukkal" és a mélyebb igazságok átláthatóbbak lesznek,csak nagyon nehéz "visszajönni"...ilyenkor velük találkoznak és gyakran még szóhasználatukban is beleolvadás-azonosulás van ami lélekevolúció része viszont sokan ezt fel sem ismerik magukban...

Ráadásként az egész szorosan összefügg a föld jelenlegi tisztulásával,de ez már megint sok lenne,ha érdekel privátban a többit :)

2020. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!