Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan, mágikus tárgyak, ami a...

Olyan, mágikus tárgyak, ami a "lélek tárolására/bezárasára" vannak?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy ilyen tárgyról. Azt hiszem fekete mágia a dolog.

2020. jún. 2. 20:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ezt most nagyon elképzeltem :)) macerás egy "lélektartó" :DDD
2020. jún. 2. 21:13
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Voldemort is elég sokat szöszmöszölt az övéivel :D:D
2020. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Na jó....Voldi is 7 (azt hiszem) horcruxot csinált. Akkor valószínűleg ez kavart bele az agyamba, ez eszembe se jutott :DDD vagyis remélem csak egy álom volt.
2020. jún. 2. 21:29
 14/22 anonim ***** válasza:
nem nagyon van ilyen. Buta lelkekkel alá lehet íratni szerződéseket. De csak butákkal, mert az okosak tudják hogy nem tudnak eladni olyat ami nem az ővé.
2020. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Annyira valóságos volt. Teljesen kikészültem éreztem a levegőt mindent. És csak belegyezéssel lehet?? Erőszakkal nem lehet bezárni egy lelket egy vagy több ilyen tartóba??
2020. jún. 2. 22:06
 16/22 anonim ***** válasza:

Van egy sorozat, a neve Kísértetjárta kórtermek.

Lényegében az egész sorozat arról szól, hogy lelkeket próbálnak tárgyakba fogni.

YouTube-on találsz epizódokat. 😊

2020. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi, meglesem 😊
2020. jún. 3. 10:12
 18/22 anonim ***** válasza:

Én álmodtam párszor ilyennel. Mindig rózsát láttam az álmomban, fehéret, de szinte világító fehér volt. Olyan, mint egy örök rózsa, nem hervadt el soha. Tudtam, hogy valakinek a lelke van benne, de valahogy magaménak is éreztem, nagyon ismerős volt és meg akartam mindig szerezni, nagyon fontos volt nekem. A rózsához egy gyönyörű fabergé tojás is tartozott, abban kellett a rózsát lezárva tartani. Külön nem "működött".

Egyszer egy égő fa tövében láttam meg a tojást, szét volt nyílva, a rózsa ott volt mellette kiesve. Teljesen megigézett a látványa, el akartam venni, de valaki elrángatott onnan, hogy tűnjünk el, mert lángol az utca.

Hmm. Szóval szerintem lehet ilyen..

2020. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ebbe bele borzongtam...
2020. jún. 3. 20:34
 20/22 Grimfox ***** válasza:

A lélek nem tárolható, vagy korlátozható le más módon tárgyakkal(vagy bármi mással). Emlékek, érzések, gondolatok kötődhetnek tárgyakhoz, de ezek nem azonosak a lélekkel. A lelket olyan törvények mozgatják, amik kizárják, hogy ilyen módon lekorlátozható legyen.

Az álomban szereplő tárgy nem egy valóban lehetséges tárgy, hanem egy szimbólum volt. Az álomban szereplő dolgok szimbólumok. 18.-as által leírt álom szép példa erre.

2020. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!