Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami nagy dolog van készülőb...

Valami nagy dolog van készülőben???

Figyelt kérdés
Mindenki spirituális körökben egy hatalmas változásról/felemelkedésről/balhéròl beszél ami a közeljövőben várható. A nézőpontok változatosak de egy ugyanaz. Érzik,hogy nagy dolog van készülőben. Valaki erről valamit??? Vélemény?

2020. jún. 4. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a születésnapomra készülnek...
2020. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Nem, sajnos nincs készülőben. :(

2020. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek mindig is várták a csodát, meg a megváltót, fényhozót, messiást, év ezredek óta ezzel vakítják a parasztokat, meg egymást.

Pedig csak TE tudsz változtatni a sorsodon, más nem fog.

2020. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenki spirituális körökben egy hatalmas változásról/felemelkedésről/balhéròl beszél"


Aha. Ahogy 2012-ben. Meg előtte 1999-ben, meg azelőtt ki tudja hányszor :) A wikin pl. egész listát találsz a betippelt "apokalipszisekről".


Az a "mindenki" egyébként 5 fórumozót jelent?

2020. jún. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm válaszokat. Igen a mindenki nem volt helyes kifejezés inkább úgy mondanám körülöttem. Nem várok semmilyen csodát csak, kíváncsi vagyok a véleményekre. :) akkor talán a spiritualizmus téma csak dívát kezd lenni?? Vagy tényleg egyre többen kezdenek "ébredni"? Mit gondoltok?
2020. jún. 5. 06:58
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Egy bizonyos alap rezgés átmegy egy frekvenciaszintről egy másikra. Ennyi. Ettől még lesznek fideszesek, és a világ sem váltódik meg.

Érzem, és?

2020. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én azt olvastam, sok helyen is, hogy a koronavírusra egy olyan csipszet fejlesztenek ki, ami az oltással belénk kerül. Nanorobotok vannak benne és átírják a NDS.t. Onnantól kezdve már nem leszünk tudatosak. Lehet hogy azt érzik.
2020. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem a közeljövőben kezdődik, hanem már javában zajlik.


Ezoterikus körökben úgy vélik, hogy a Bibliában, a Jelenésekben említett Armageddon csatája már javában zajlik. Te is láthatod, mennyire fel van fordulva a világ, és nem csak a koronavírus miatt. Sok egyház mondja, hogy végidőkben élünk. Akadémikusok szerint - az ún. végítélet órája szerint - is nem sok van hátra.

[link]

Persze ebbe a nem sokba a te életidőd még lehet hogy belefér. Az unokádé már nem biztos..

2020. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak angolul tudom, de ha rakeresel a Law of One-ra, vagy Ra material, akkor tobb valaszt fogsz kapni.
2020. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!