Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki akinek sikerult a...

Valaki akinek sikerult a fekete eskuvo amit otthon konyen el lehet vegezni az irja mar le hogy hoy csinalta Es aki vudut csinalt az is irja mar le akinek bejott Nagykn fontos es surgos???

Figyelt kérdés
Nagyon surgos

2020. jún. 21. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%

Annyi kérdés van már erről mi ez az új őrület?

Régen minden nap legalább 2x megkérdezték, hogy hogyan lehetek vámpír most 2020ban a fekete esküvő vette át a helyét?

2020. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
25 éve foglalkozok okkultizmussal, a modern és hagyományos varázslatokkal egyaránt képben vagyok a legtöbb irányzatot illetően, de ezt a fekete esküvő dolgot érdekes módon még csak gyakorin hallottam. Itt viszont már kb. minden nap van egy ilyen kérdés. Ez gondolom valami olyasmi hülyeség lehet, mint a liftes dimenzióváltás.
2020. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
bazz, ez a liftes dimenzióváltás a magyar neten is megy?
2020. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Én mondtam, hogy törölgetni kéne a csaló reklámjait, de nem. Na tessék itt az újabb őrület.
2020. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!