Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fontos! Hogyan szüntethetném.m...

Fontos! Hogyan szüntethetném.meg a szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,hogy lesznek kételkedők de fontos tanácsra lenne szükségem..szerelmi kötést csináltattam félévvel ezelőtt megcsalt párom semmi esély nem.volt,hogy mi újra együtt legyünk és csináltattam egy szerelmi kötést nem.hittem.működni fog de sikerült ! 1 hónapra rá visdzajött ő görcsösrn ragadzkodik tervezi közös jövőt de úgy hozta a sors én már nem szeretnék vele lenni mit tudnék tenni ebben a helyzetben?



2020. júl. 6. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Mondd el neki a dolgot, ha rájön, hogy hiszel az ilyen ketyóságokban, menekülni fog, meglásd.


Egyébként ha igaz is lenne amit ideszórtál, mi a toszért kellene gerinctelenkedni? Mondd meg neki hogy medzsikeltél, hisz úgyse akarsz már vele lenni.


És tanulj meg írni légy szíves.

2020. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Ne kamuzz!!!Ne reklámozz saját magadnak
2020. júl. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Újra fizetsz kedves kérdező, és jó pénzért le is szedik azt rólad.

Ha az, akitől most szabadulni akarsz, nem hisz az ilyesmiben, akkor célszerű megmondani neki, hogy nem akarsz vele tovább együtt járni, szakadjon le rólad. Az ilyen ember csak a szóból ért.

2020. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első köszönöm az építő választ :)

Kedves 2. Nem nem szokásom reklámozni, segítséget jöttem kérni nem foglalkozom mágiával magam részéről

Kedves 3. : én is erre gondoltam csak kellemetlen kicsit,hogy aki dolgozott ügyemen most vetessem le de rájöttem mégsem ezt szeretném.

2020. júl. 7. 09:25
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

gondolom nem tudod h mik voltak a szerelmi mágia rituális tárgyai és menetelei...így nehezebb lesz.

hát próbáld ki ezt:

1. nézz a neten sókristálykészítést és próbálgasd ki h melyik sikerűl. Nekem csak egyféle recept vált be de már nincs meg.

2. a sókristályhoz való madzag is olyan színű legyen ami tetszik neked és még vegyél egy neked tetsző rózsaszálat.

3. ha szerelmet akarsz akkor a madzag végére rózsaszírmot kell átfűznöd, de ha nem akarsz szerelmet akkor a rózsa tövis szárának egy részét fűzd át a madzagon. majd ezt a madzag rózsás részét lógasd bele a sókristályodba.

a sókristály a rózsa részét is jól befedi.

4. ha szerelmet akarsz akkor vörös és fehér gyertyák és szantálfa füstölő kell-majd a sókristályt a füstölő felett kell néhányszor lengetned s mondanod a szerelmed nevét s h a szerelmét akarod. majd ezt néhány napig hordod amikor nem lát senki. később az adott gyertyák lángjai alatt kell felolvasztani.

de ha nem akarsz szerelmet akkor kék és fekete gyertya kell és ópium füstölő. a füstölő felett lengeted a sókristályt s elmondod h nem akarod a szerelmet az illetőtől stb. a sókristályt ezután fóliázd be és tedd a mélyhűtő leghátsó részébe. pár nap után pedig vedd ki és vagy csap alatt kiolvasztod vagy pedig elásod a földbe.


a só az tisztít és semlegesít. ez így nem minősűl fekete mágiának. a fekete mágiával létrehozott kényszerítő szerelmet semlegesíti és az illetőre gyakorolt ráerőltetés és manipuláció is megtisztúl.

ez álltal nem teszel semmi kárt sem benne, sem pedig magadban.


rúnák használatával megerősítheted. a füstölő lengetése elött párszor kántáld- ismételgetve mond

ha szerelem kell:

ING, INGVÁZ, DAGAZ


ha nem akarsz szerelmet:

SZOVILLO

2020. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Mi ebből a tanulság?

Nem kell kötést csinálni, majd az élet megoldja, elébe hozza az igazit, aki szerelmi kötés nélkül is melletted marad egy életen át.

Addig pedig éld az életedet, ismeretségek jönnek, mennek, majd érezni fogod rögtön, amikor rátaláltál az igazira. :))

2020. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok.


Nagyon szívesen :) Látom, az őszinteség szükségességét feszegető részét úgy, ahogy van, ignoráltad is, csak annyit tudtál leszűrni az egészből, hogy én nem hiszek abban, amiben te.

Kár, hogy ilyen szelektív a felfogásod.

2020. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
medzsikeltél :D
2020. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves medzsikes első ...nem szelektáltam semmit megköszöntem... eredj máshova kötekedni
2020. júl. 8. 10:51
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm többi választ is :)
2020. júl. 8. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!