Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges e vagy nem?

Lehetséges e vagy nem?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak édesanyám vett egy elemes macit, ami tanítja a színeket és az ábc-t. A gond ott kezdődik, hogy egy hétig semmi baj nem volt vele játszott vele szerette. Egyik este viszont sírva szaladt át, hogy fél. Bementem, hogy bent aludjak majd kisidő után a maciból furcsa hang jött ki, mintha valami ilyesztő halk nevetés lenne. Azonnal kivettem az elemeket, aztán vissza feküdtem de később ugyan úgy a maciból hallottuk a kisfiammal. Azt hittem megboldondultam, vagy halutcinálok ezért elmondtam a férjemnek, aki szombaton bent aludt ahogy én is. De ő is hallotta azt az érdekes hangot, azóta a maci a pincébe van egy dobozba. De ma, ahogy lementem a csizmámért ugyan úgy hallani, azt a fura hangot?


Kérdezem nincs benne elem még is mi lehet ez?


Megszálta valami a macit?


Anyukám is aggódik végülis ő vette, aki ért az ilyen szellemi dologhoz mit javasol?



2020. okt. 18. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Merül az elem. Vegyél bele normális, tartós elemet.
2020. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Csinálj róla videót rakd fel
2020. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 noro2 válasza:
78%

igen, egy videó segítene,

Fizikailag nem lehetne hangja miután kiveszed az elemet, de a maci áramkörét is meg lehetne vizsgálni hogy nem-e egy kondenzátor kisülése okozza ezt az elem kivétel utáni mégis van hang dolgot. Egy biztos, előbb egy elektronikai szakemberhez vidd el a macit hogy derítse ki mi lehet a baja.

2020. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Ne hagyd lent a pincében a macit, mert rátok gyújtja a házat!

Meg kell tőle szabadulni, de előtte levágni a kezeit, lábait, hogy ne tudjon ártani nektek. Megszállta a démon sajnos.

2020. okt. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

#1 mit olvastál?

"mintha valami ilyesztő halk nevetés lenne. Azonnal kivettem az elemeket, aztán vissza feküdtem de később ugyan úgy a maciból hallottuk a kisfiammal."


kérdező én is csak #2 és #3 szavait tudnám kántálni.

bár engem a gyerek véleménye is érdekelne, hogy "szerinte mitől 'romlott el' a maci?"

ők elvileg nyitottabbak az ilyenre, hátha látta.

2020. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Eladó a maci?xd
2020. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Kuka.
2020. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Lehet egér van a maciban. Rajtatok röhög...
2020. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#1-es Világosan le volt írva, hogy kivették az elemeket a maciból és utána is ugyanúgy jött belőle az a hang!


Kérdező, én az #2-es és a #3-mas válaszolóval azért nem értek egyet, met ha nincs benne elem, elvileg egyetlen áramklörnek sem kéne semmilyen formában működnie.

Viszont #5-össel egyet értek, tényleg kérdezd meg a gyereket, hogy látott e/hallott e valami mást is mondjuk közvetlen azelőtt, hogy a maciból elkezdett jönni ez a furcsa hang.

Aztán még azt lehet megcsinálni, hogy rákeresel a neten a maci pontos adataira pl márkája és/vagy cikkszáma alapján, hogy miket ad kiróla, mert egyáltalán nem biztos, de lehet, hogy hoz ki róla valami érdekeset. Még az is lehet, hogy a neten tényleg valami olyasmit találsz, hogy ennek a macinak ilyen/olyan hibája van. Minden esetre szerintem max ezek után dobd ki.

2020. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Ja és még majdnem elfelejtettem: hol, kitől vette a nagyid azt a macit?!
2020. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!